Senior Szoftvermérnök Full-Stack Termelésinformatikai Területre

Borsodchem zrt - Borsod-Abauj Zemplen County
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Meglévő és új web alkalmazások, rendszerek fejlesztéseProjektekben való aktív részvétel és önálló munkavégzés, üzleti igények megértése és implementálásaTervezés és a fejlesztői feladatok összehangolása, határidők betartásaMES Manufacturing Execution System rendszer és a kapcsolódó adatbázisok, szerverek adminisztrációjaKapcsolattartás a kulcsfelhasználókkal és a külföldi kollégákkalDokumentációk készítése13 havi alapbért és éves bérfejlesztést, Éves bruttó 450. 000.-Ft-os Cafeteria keretösszeget, Teljesítmény alapú prémiumot a próbaidő lejártát követően, Folyamatos fejlődési lehetőséget, Medicover egészségbiztosítást, a kazincbarcikai telephelyen ingyenes szakorvosi szolgáltatásokat, szűrőprogramokat, Csoportos élet- és balesetbiztosítást, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást, Flottás telefon-előfizetési csomagot Neked és családtagjaid részére, flottán belüli ingyenes beszélgetési lehetőséggel, Vásárlási kedvezményeketMérnökinformatikus/Programtervező informatikus/Gazdaságinformatikus végzettség BSc/Msc5+ év szoftverfejlesztői tapasztalatÁtfogó ismeretek webes technológiák területén C#,. NET6 +, ASP. NET, MVC, REST, Entity FrameworkMagabiztos ismeret a frontend technológiák terén JavaScript/Typescript, CSS3, HTML5 és third-party könyvtárak, mint React, jQueryÁtfogó tudás adatbázis tervezés és kezelés terén MS SQLMagabiztos HTTP és REST API tapasztalat Swagger, PostmanAgilis módszerek és folyamatok ismerete Scrum, KanbanVerziókezelő rendszer ismerete BitbucketCI/CD folyamatok ismerete és alkalmazásaKommunikációs szintű angol nyelvtudásKiegyensúlyozott ügyfélközpontú kommunikáció a magyar és külföldi kollégákkalTermelésinformatikai területen szerzett tapasztalat MESAVEVA PI rendszer ismereteDevExpress könyvtárak ismereteWindows szerver és Microsoft SQL szerver adminisztrátori tapasztalatOracle adatbázis-kezelésben szerzett tapasztalatAtlassian termékek ismerete JIRA, Confluence, BitBucketTesztvezérelt fejlesztésben TDD és Tesztautomatizálásban Unit és E2E szinten való jártasságMicroservice architektúrában és Cloud-native fejlesztésben szerzett tapasztalatKonténerizáció és DevOps tapasztalatAdattárház fejlesztésben szerzett tapasztalat