Architektúra Fejlesztő Mérnök - Beágyazott Rendszerek

Knorr-bremse - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Szeretnél olyan termékek fejlesztésében részt venni, amelyeknek komoly piaci potenciálja van és egyúttal az egyik leginkább környezettudatos közlekedési mód alapfunkcióját biztosítják? Dolgoznál olyan fékvezérlő hardverek és szoftverek fejlesztésén, ahol a minőség és a megbízhatóság mindenek felett áll? Nálunk mindezekre alkalmad nyílik, csak rajtad múlik - légy Te a következő tagja egy olyan multinacionális csapatnak, ahol a hétköznapok is baráti légkörben telnek!Ha pedig szívesen töltenéd a szabadidődet is hasznosan, csatlakozhatsz sport- és karitatív csoportjaink bármelyikéhez!* Rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel támogatjuk a munkamagánélet egyensúlyát* Az alapbéren felül 13. havi fizetés, Cafeteria és még számtalan juttatás vár, nézd meg róla videónkat:
* Magán egészségbiztosítási csomagunk már a próbaidő alatt elérhető* Könnyen megközelíthetőek vagyunk tömegközlekedéssel, biciklidet, autódat, motorodat is leparkolhatod ingyenes parkolónkban* Fejlődésedet minden évben konferenciákon való részvétellel, szakmai és soft skill képzésekkel segítjük* Támogatjuk a házon belüli előre lepésed, mert a karrieredet nem fékezzük vasúti fékeket gyártunk!* A vasútiparban nagy múltnak örvendő, stabil vállalat vagyunk, ahol részt vehetsz nemzetközi projektekben* Az első három hónapban részletes betanulási programmal segítjük beilleszkedésed* Támogatjuk az egészséges életmódot, csatlakozhatsz sportegyesületünkhöz, kedvezményesen úszhatsz a kerületi uszodában, valamint örömmel várunk céges konditermünkben is* A mindennapokat olyan rendezvények színesítik, mint a sportnap, családi nap és karácsonyi buli* Számíthatsz csapatépítő programokra, hogy ne minden csak a munkáról szóljon* Fontos számunkra a jó cselekedet, Local Care programunkkal több szervezetnek is segítettünk már* Felsőfokú műszaki végzettség* Beágyazott rendszerek fejlesztésében / tesztelésében szerzett minimum 5 év tapasztalat* Angol nyelvtudás* C programnyelv alapos ismerete* Strukturált gondolkodás* Kommunikációs és szervezőkészség, csapatmunka, utazási kedv* Szakmai tapasztalat architektúra fejlesztő, szoftverfejlesztési koordinátor, vagy senior szoftverfejlesztő munkakörben* Biztonságkritikus rendszerek fejlesztésében való jártasság* Jira, Svn, Enterprise Architect ismerete* Tesztelési módszerek ismerete* Fejlett érveléstechnika