Szenior Szoftverfejlesztő Mérnök

Coloplast hungary kft. nyírbátor - Szabolcs-Szatmár-Bereg
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

- Új és meglévő termelési és irodai IT megoldások szoftvereinek fejlesztése, támogatása és utógondozása a vállalat gyártási és logisztikai folyamataink digitalizálására és folyamatos fejlesztésére összpontosítva. - Szoftverfejlesztési projektek menedzselése pl. Kioszk megoldások, digitális műszak- és selejtjelentés, makrózott Excelek kiváltása, különböző digitális megoldásokat lehetővé tevő applikációk fejlesztése az elemzéstől kezdve a tervezésésen és kódoláson át a teszteléssel bezárólag. - IT fejlesztések dokumentálása és aktualizálása:
beleértve a feladatspecifikációkat, programterveket, forráskódot, tesztadatok listáját és felhasználói dokumentációt, hogy zavartalanul tölthesd a szabadságodat, miközben a projektjeiddel kapcsolatos teendőkre a kollégáid tudnak reagálni. - Központi szoftverfejlesztési irányelvek képviselete:
összehangolt globális és lokális szoftverfejlesztési irányelvek alkalmazása, globálisan meghatározott programnyelvek használatával az információáramlás biztosítása és kapcsolattartás a különböző részlegekkel és beszállítókkal. - Szoftverfejlesztési specifikációk kidolgozása és egyeztetése más részlegekkel és beszállítókkal. - Ipar 4.0 technológiák bevezetésének szoftveres oldalról történő támogatása.A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 16,000 dolgozóval és több, mint 143 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.Folyamatosan növekvő nagyvállalatként működünk és mindig azon vagyunk, hogy újabb és újabb utakat találjunk. A Coloplast elkötelezett abba az irányba, hogy befogadó szervezetként működjünk, ahol a munkavállalók különbözőek lehetnek annak érdekében, hogy a tehetségünket és összetartozásunkat kiteljesíthessük. - Felsőfokú szoftverfejlesztő végzettséggel és minimum 5 év szakmai tapasztalattal rendelkezel - Magabiztos angol nyelvtudás, hiszen a global szoftverfejlesztő csapattal angolul fogsz kommunikálni. - C# Programnyelvet alaposan ismered és a következő keretrendszereket napi munkád során használod:
WPF, ASP.NET Blazor, MVC, konzol applikáció - Android applikációkat fejlesztesz céleszközökre Java-ban - MSSQL adatbázis kezelésben szereztél tapasztalatot T-SQL nyelv ismerete és tárolt eljárások rendszeres használata - Ismered és gyakorlod a különféle programtervezési módszereket és szoftverfejlesztési alapelveket, objektumorientált programozás, moduláris programozás, Clean-coding, agilis módszertanok - főként XP - extreme programming, mellette Kanban és SCRUM - Képes vagy a “user-ek nyelvén” kommunikálni és az igényeket a szoftverfejlesztés nyelvére lefordítani - Rendelkezel MES rendszer fejlesztésben szerzett tapasztalattal - Angular-t, PowerBI-t, Python-t, Excel VBA-t, .Net Maui-t is használod - Enterprise One ERP rendszert fejlesztési tapasztalattal rendelkezel - ITIL Foundation Certificate birtokában vagy.Ha rendelkezel: