Szenior Beágyazott Szoftverfejlesztő Mérnök

Knorr-bremse rail systems budapest - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Szeretnél olyan termékek fejlesztésében részt venni, amelyeknek komoly piaci potenciálja van és egyúttal az egyik leginkább környezettudatos közlekedési mód alapfunkcióját biztosítják? Dolgoznál olyan fékvezérlő-elektronikai szoftverek fejlesztésén, ahol a minőség és a megbízhatóság mindenek felett áll? Nálunk mindezekre alkalmad nyílik, csak rajtad múlik - légy Te a következő tagja egy olyan multinacionális csapatnak, ahol a hétköznapok is baráti légkörben telnek!
EZEK LESZNEK A FELADATAID:
Biztonságkritikus funkciók tervezése
Szoftverkomponensek implementálása fékvezérlő elektronikai egységekhez a követelményeknek és az architektúrának megfelelően
Architektúra-tervek technikai felülvizsgálata
Terméktámogatás:
a fejlesztés teljes életciklusában való részvétel
Kapcsolódó dokumentációk készítése és karbantartása
Szoros együttműködés a teszt csapattal
Rendszerintegráció és -konfiguráció
AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ:
Felsőfokú műszaki végzettség
Beágyazott rendszerek tervezésében/tesztelésében szerzett legalább 5 éves tapasztalat
Angol nyelvtudás
C programnyelv alapos ismerete
Strukturált gondolkodásmód
Jó kommunikációs készség, csapatmunka, utazási kedv
MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA:
Hálózati kommunikációban és biztonságban való jártasság
Tapasztalat Embedded Linux alapú rendszerek fejlesztésében
Jira, Svn, Enterprise Architect gyakorlat
Tesztelési módszerek ismerete
MIÉRT VÁLASSZ MINKET?
Rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel támogatjuk a munkamagánélet egyensúlyát
Az alapbéren felül 13. havi fizetés, Cafeteria és még számtalan juttatás vár, nézd meg róla videónkat:
https:
//www.Youtube.Com/watch?v=NIYkImyomGw
Magán egészségbiztosítási csomagunk már a próbaidő alatt elérhető
Könnyen megközelíthetőek vagyunk tömegközlekedéssel, biciklidet, autódat, motorodat is leparkolhatod ingyenes parkolónkban
Fejlődésedet minden évben konferenciákon való részvétellel, szakmai és soft skill képzésekkel segítjük
Támogatjuk a házon belüli előre lepésed, mert a karrieredet nem fékezzük (vasúti fékeket gyártunk)!
A vasútiparban nagy múltnak örvendő, stabil vállalat vagyunk, ahol részt vehetsz nemzetközi projektekben
Az első három hónapban részletes betanulási programmal segítjük beilleszkedésed
Támogatjuk az egészséges életmódot, csatlakozhatsz sportegyesületünkhöz, kedvezményesen úszhatsz a kerületi uszodában, valamint örömmel várunk céges konditermünkben is
A mindennapokat olyan rendezvények színesítik, mint a sportnap, családi nap és karácsonyi buli
Számíthatsz csapatépítő programokra, hogy ne minden csak a munkáról szóljon
Fontos számunkra a jó cselekedet, Local Care programunkkal több szervezetnek is segítettünk már