Szerszámkészítő

Bekomold kft. - Budapest
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Fröccsöntő szerszámok alkatrészeinek elkészítése, szerszámok összeszerelése.Szerszámkészítési műveletek elvégzése, többek között:
- homokszórás- előkészítés festésre és/vagy hőkezelésre- vezetőelemek és egyéb szerszám alkatrészek elkészítése- szerszám lapok elkészítése- formaadó alkatrészek elkészítése- polírozásSzerszámszerelés.Mérések, vizsgálatok, ellenőrzések elvégzése.Átlagon felüli, kiemelt bérezés havi bónusz juttatással;
SZÉP kártya juttatás nettó 400.000,- Ft/év;
13. havi fizetés;
Munkábajárás támogatás nettó 44 Ft/km;
AYCM sportkártya támogatás – az egészséges életmód biztosítására;
Br. 100.000,- Ft szemüvegtámogatás 2 évente;
1 műszakos munkavégzés délelőttönként, hétfőtől péntekig hétvégi munkavégzést túlórában számoljuk el;
Nyereséges, stabil vállalat, ahol a biztonság garantált;
Emberközpontú vállalatvezetés és támogató céges kultúra;
Tiszta és kellemes munkakörnyezetben, légkondicionált üzemben dolgozunk, jól felszerelt pihenőhelyiségeinkben korlátlan kávéfogyasztást biztosítunk és egy jó hangulatú, támogató csapat vár.Autóval közlekedőknek saját zárt parkolónk van, bicikliseknek pedig fedett, kerékpártárolók állnak rendelkezésre a zárt parkolóban. Kiszámíthatóság, stabilitás és a dolgozók megbecsülése – ez a Bekomold.Látogass el a Bekomold Kft. honlapjára, ahol további benyomásokat kaphatsz arról, miért szeretünk itt dolgozni.Szakirányú középfokú végzettség szerszámkészítő VAGYSzerszámkészítői munkakörben szerzett 3-5 év munkatapasztalat fémipari forgácsolói végzettséggel.Szerszámkonstrukciós és egyéb műszaki rajzismeret.Technológiai kiírás / műveleti utasítás értelmezése.Gépkezelési ismeretek homokszóró, polírozó gép. Laser hegesztői ismeret.