Szerszámkészítő Fröccsöntő Üzem

Procter&gamble/hyginett kft. gyöngyös - Heves Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Fröccsöntő szerszámok karbantartása és javításaAlkatrész gyártás műszaki rajz alapján, illesztésFémmegmunkáló gépek napi használata fúrógép, marógép, esztergagép, síkköszörű, szalagfűrész, szikraforgácsolóA szerszámok folyamatos rendelkezésre állásának biztosításaSzerszám hibák kivizsgálása, elhárításaKapcsolódó dokumentumok kezelése, jelentések készítéseSzükséges anyagok és eszközök rendelkezésre állásának felügyelete, leltározása, dokumentálásaHatározatlan idejű munkaszerződés, Versenyképes juttatási csomag, cafetéria,13. havi munkabér, 60% emelt műszakpótlék, Munkába járás támogatása nettó 42 Ft/km saját gépjármű esetén Lakhatási támogatásTámogatott étkezésMindennap ingyenes kávéRészvényvásárlási programVállalat által szervezett és támogatott családi kirándulásokSportklub tagság, Saját konditerem ingyenes használataFolyamatosan felfelé ívelő karrierlehetőségFelelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve, Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek, Inspiráló munkakörnyezet, az iparáglegkorszerűbb technológiájaKözépfokú műszaki végzettség szerszámkészítő, lakatos, gépi forgácsolóCNC megmunkálóközpont, CNC eszterga gép vagy CNC sík- palástköszörű vagy Szikraforgácsoló ismeretMinimum 3 év karbantartásban vagy műhelyben szerzett tapasztalat2 műszakos munkarend vállalásaMűszaki rajzolvasásMS Office és számítógép felhasználói szintű ismerete