Szerszámkészítő

Humancentrum - Marcali Járás
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Humán Centrum Kft.
Leírás
Marcali telephelyű Partnercégünkkel 15 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége királykategória minőségű ventillátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 800 embert foglalkoztat. Gyarapítsa Ön is dolgozói táborát szakértelmével, legyen munkatársunk.
Feladatok
Különböző lakatos munkák, CO hegesztés (megfelelő végzettség esetén), esztergálás
Szerszámok, sablonok és készülékek komplett gyártása
A szerszámműhelyben található forgácsoló gépek kezelése, karbantartása
Az elvégzett munkák dokumentálása az előírások szerint
Elvárások
Gépi forgácsoló / CNC / Hegesztő / Ipari gépész végzettség
Felelősségtudat, csapatszellem, megbízhatóság, határozottság
Előnyök
Szerszámkészítésben, karbantartásban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk
Bejelentett munkaviszony hosszú távon
Bér bruttó 500.000-600.000 Ft/hó között
+30%-os - 40 %-os műszakpótlékok
100%-os túlórapótlék
Teljesítményprémium
Próbaidő alatt is fix teljesítményprémium
13. havi fizetés
Fél év után kafeteria
Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak:

Nagykanizsa
Kaposvár
Keszthely
Lengyeltóti
Somogyvár
Tapsony
Görgeteg
Csokonyavisonta
Csurgó
6 hónap után béren kívüli juttatás
Munkavégzés helye
Marcali és környéke