Szerszámkészítő

Trenkwalder kft - Heves Megye
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Fröccsentő szerszámok karbantartása és javítása
Alkatrész gyártás műszaki rajz alapján, illesztés
Fémmegmunkáló gépek napi használata ( fúrógép, marógép, esztergagép, síkköszörű, szalagfűrész, szikraforgácsoló)
A szerszámok folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
Szerszám hibák kivizsgálása, elhárítása
Kapcsolódó dokumentumok kezelése, jelentések készítése
Szükséges anyagok és eszközök rendelkezésre állásának felügyelete, leltározása, dokumentálása
Elvárások / Requirements
Középfokú műszaki végzettség ( szerszámkészítő, lakatos, gépi forgácsoló)
CNC megmunkálóközpont, CNC eszterga gép vagy CNC sík- palástköszörű vagy szikraforgácsoló ismeret
Minimum 3 év karbantartásban vagy műhelyben szerzett tapasztalat
2 műszakos munkarend vállalása
Műszaki rajzolás
MS Office és számítógép felhasználói szintű ismerete
Amit nyújtunk / Benefits
Határozatlan idejű munkaszerződés
Versenyképes juttatási csomag, cafatéria + 13. havi fizetés
Lakhatás támogatása
Szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség a legmodernebb munkakörnyezetben
Sportolási lehetőség
Ingyenes konditerem használat
Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek
Üzemanyagtámogatás vagy céges buszjáratok biztosítása az alábbi településekről:
Vécs- Visonta – Halmajugra – Detk – Ludas – Karácsond – Gyöngyös
Verpelét – Kisnána – Domoszló – Markaz – Abasár – Gyöngyös
Szűcsi – Rózsaszentmárton – Ecséd – Hort – Nagyréde – Gyöngyös
Erdőtelek – Tenk – Heves – Boconád – Tarnaméra – Tarnazsadány – Nagyfüged – Gyöngyös
Mátraderecske – Recsk – Parád – Gyöngyös
Petőfibánya – Lőrinci – Heréd – Hatvan – Hort – Gyöngyöshalász – Gyöngyös
Dormánd – Besenyőtelek – Mezőtárkány – Füzesabony – Kápolna – Kál – Gyöngyös
Gyöngyöspata – Gyöngyöstarján – Gyöngyösoroszi – Gyöngyös
Salgótarján – Bátonyterenye – Kisterenye - Nagybátony - Tar - Pásztó – Szurdokpüspöki – Gyöngyös
Jászárokszállás – Atkár – Vámosgyörk – Adács – Gyöngyös
Bodony- Parád – Parádsasvár – Mátrafüred – Gyöngyössolymos – Gyöngyös