Szenior Kontroller

névtelen cég - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyfelünk egy jól ismert, energiaiparban tevékenykedő multinacionális vállalat. Dinamikus növekedésük miatt ambiciózus és tapasztalt jelöltet keresünk Szenior kontroller pozícióba.
Feladatok:

  • Stratégiai és üzleti tervek, valamint előrejelzések készítése
  • Rendszeres és ad hoc jellegű riportok elkészítése
  • Üzleti projektek támogatása elemzésekkel és döntéselőkészítő anyagokkal
  • Elemzések készítése
  • Beruházási projektek pénzügyi követése
  • Kijelölt üzleti projekteken való részvétel, azokban a pénzügyi feladatok összefogása
  • Folyamatfejlesztés, automatizáció
  • Havi könyvelések ellenőrzése vezetői számvitel szempontjából

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai diploma pénzügyi vagy közgazdasági területen
  • 5+ év szakmai tapasztalat kontrolling területen
  • Rendszer és folyamatközpontú szemlélet
  • Kimagasló analitikai és probléma megoldó képesség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit ajánlunk:

  • Magas színvonalú, alkotó, komplex munka
  • Fejlődési lehetőségek
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Rugalmas munkaidő