Szenior Kontroller

Karrier hungária - Budapest
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyfelünk egy jól ismert, energiaiparban tevékenykedő multinacionális vállalat. Dinamikus növekedésük miatt ambiciózus és tapasztalt jelöltet keresünk Szenior kontroller pozícióba.
Feladatok:
Stratégiai és üzleti tervek, valamint előrejelzések készítése
Rendszeres és ad hoc jellegű riportok elkészítése
Üzleti projektek támogatása elemzésekkel és döntéselőkészítő anyagokkal
Elemzések készítése
Beruházási projektek pénzügyi követése
Kijelölt üzleti projekteken való részvétel, azokban a pénzügyi feladatok összefogása
Folyamatfejlesztés, automatizáció
Havi könyvelések ellenőrzése vezetői számvitel szempontjából
Elvárások:
Egyetemi/főiskolai diploma pénzügyi vagy közgazdasági területen
5+ év szakmai tapasztalat kontrolling területen
Rendszer és folyamatközpontú szemlélet
Kimagasló analitikai és probléma megoldó képesség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
Amit ajánlunk:
Magas színvonalú, alkotó, komplex munka
Fejlődési lehetőségek
Hosszútávú karrierlehetőség
Rugalmas munkaidő