Szenior Kontroller Xiii. Kerület

B+n referencia zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Vállalat- és üzletágszintű teljesítménymérés, annak nyomonkövetése, ellenőrzése, vezetői döntéselőkészítés;
Havi zárási feladatok, projekt, üzletág és vállalati szintű elemzések, terv-tény kimutatások készítése;
Riportok, kimutatások összeállítása és elemzése a kezelésébe tartozó területek vezetői számára;
Éves tervezéssel ésa negyedéves előrejelzésekkel kapcsolatos feladatok elvégzése;
Bérekkel kapcsolatos riportok, elemzések készítése;
Könyvelési, bérszámfejtési alapadatok ellenőrzése;
Üzleti folyamatok, vezetői döntések támogatása;
Árajánlatok ellenőrzése, véleményezése;
A belső kontrollingrendszer működtetése, fejlesztése;
A Kontrolling vezető munkájának támogatása, távollétében helyettesítése;
A B+N vállalat-csoport működésének átlátása és komplex, vállalat szintű kimutatások készítése, fejlesztése és elemzése;
Új kontrolling-monitoring rendszerek bevezetésben való részvétel;
Szoros együttműködés a társosztályokkal.Fiatalos, professzionális környezet, jó hangulat;
Kihívást jelentő feladatok, szakmai fejlődési lehetőség;
Próbaidő után home office lehetőség, rugalmas munkaidő;
Stabil nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződéssel.Felsőfokú pénzügyi szakirányú végzettség;
5+ év releváns területen szerzett tapasztalat;
Microsoft Office felhasználói szintű ismerete, magas szintű Excel ismeret;
SAP, Nexon ill. másERP rendszer ismerete előny;
Középfokú angol nyelvtudás;
Elkötelezettség és elhivatottság;
Csapatmunka, rugalmas munkavégzés, pontosság precizítás, döntésképesség, jó kommunikációs képesség.