Szenior Kontroller Z-1441

Talentis group zrt. - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

A Társaság követelésvásárlási tevékenységéhez kapcsolódó árazási modellek kidolgozása, a pályázatok árazásának elvégzése, előterjesztése a kidolgozott modell alapján, az árazáshoz kapcsolódó visszamérések elvégzése, az árazási módszertan fejlesztése, és dokumentálása.
A Társaság bevétel- tervezési, jelentési és visszamérési módszertanának, eszközrendszerének, outputjainak kidolgozása és rendszeres felülvizsgálata.
A Társaság kockázati profiljának felmérése, értékelése, amelyhez kapcsolódóan méri, elemzi a veszteségeseményeket és elkészíti a Társaság rendszeres kockázati jelentéseit, valamint javaslatot tesz a kockázatok kezelésére.
A Társaság értékvesztési és céltartalékképzési módszertanának, eszközrendszerének, outputjainak kidolgozása és rendszeres felülvizsgálata, releváns szabályzatok kialakítása és karbantartása.
A Társaság pénzügyi kontrolling és kockázatkezelési folyamatainak dokumentálása, folyamatos vizsgálata, hatékonyság növelő javaslatok tétele.
Részvétel a Társaság cégszintű stratégiájának, pénzügyi üzleti tervének, programjainak kidolgozásában.
Részvétel a Társaság vagy megbízásból kezelt érdekeltségeinek havi/negyedéves/eseti pénzügyi jelentéseinek összeállításában, a tervteljesítések és a pénzügyi teljesítmény visszamérésében és elemzésében, a riportstruktúra kialakításában és fejlesztésében a management és a tulajdonosi igények alapján.Jó csapat, támogató környezet, szakmai fejlődési lehetőség
Versenyképes juttatási csomagfelsőfokú közgazdasági /gazdasági informatikusi végzettség
Minimum 2 éves releváns, pénzügyi intézménynél, hasonló – kontrolling / árazás / kockázatkezelés modellezési fókusszal - munkakörben szerzett tapasztalat
MS Office ismeret
SQL adatbázis ismeretMagas szintű SQL adatbázis ismeretek, gyakorlat
Adatmodellezési ismeretek