Online-Marketing Munkatárs

Stella zrt. - Budapest
30+ napja (12/05/2024)

munkaköri leírás

Marketing stratégia és terv készítése, azok végrehajtásában aktív közreműködés a Webáruházi értékesítés fejlesztésében.Online marketing kampányok, akciók megtervezése és kivitelezése, posztok írása, közzététele.Online kampányterv eredményesség mérése.Online marketing terv szervezése és harmonizálása, eredményesség.Online marketing stratégia kialakítása, megvalósítása az értékesítési célokkal összhangban.Weboldal, social media napi szintű funkcionális és tartalmi fejlesztésePiaci trendek, fogyasztói igények folyamatos nyomon követése, elemzése.Új online marketing lehetőségek feltérképezése, elemzése.Az online sales csatorna WEB ÁRUHÁZ üzleti tervének megvalósítása email marketing, lead generálás, PPC, display, affiliate, social media eszközök felhasználásával.Különböző online marketing kommunikációs eszközök rendszerben való kezelés.EOnline médiavásárlás és médiatervezés koordinálása.Hatékony külső, valamint belső marketingkommunikáció kiépítése.Adatbázis építése, bővítéseEgyéb online marketing eszközök használata,a vállalat weboldalának és webshop programjának folyamatos aktualizálása, teljes árucikkének karbantartása, tartalmi és funkcionális fejlesztése, egyéb fejlesztési lehetőségek felmérése.E-DM tevékenység.HTML, CSS szerkesztési ismeret.Versenyépes jövedelem.Vonzó juttatási csomag.Munkaidó:
8 órás munka.Bejelentett állás.Cafetéria.Munkavégzés helye:
Budapest XI. kerületeSzakirányú felsőfokú marketing- és online informatikai végzettségMin. 2 éves online marketing területen szerzett tapasztalatSzéleskörű szakmai ismeretek az online marketing eszközök terén PPC hirdetési rendszerek, Google Analytics, webshop optimalizálásAngol nyelv középszintű ismereteMS office ismeretekStratégiai gondolkodásmódÖnállóság, jó problémamegoldó KREATÍV képességKépszerkesztő programok Adobe photoshop, illustrator felhasználószintű ismereteés aBrand építésben szerzett tapasztalat előny.