Online Marketing Munkatárs

Haberkorn kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Online tartalmak írása, szerkesztéseTartalomfrissítés weboldalonKözösségi felületek menedzseléseHírlevelek tervezése, kivitelezéseAdatbázisok kezelése összefűzése, szegmentálásaOnline kommunikációs kampányok készítéseMarketingaktivitások mérése, elemzése, optimalizálásaGoogle Ads kampányok koordinálása ügynökséggelVersenyképes fizetésHome office lehetőségStabil, megbízható munkahelyIgényes munkakörnyezetVáltozatos feladatok13. havi fizetésLegalább 3 év tapasztalat online marketing és mérési területenGoogle Analytics 4 és Ads felhasználó szintű ismeretHaladó Excel, Mailchimp, CRM ismeretekKiváló helyesírás, erős szóbeli és írásbeli kommunikációs készségAnalitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képességProaktív hozzáállás, önálló munkavégzésAngol vagy német nyelvtudásAdobe programok ismerete InDesign, Photoshop, IllustratorFotózási, videózási ismeretekPPC-tapasztalatFelsőfokú végzettség preferáltan marketing/kommunikációs területen