Online Marketing Munkatárs

Goodevent rendezvényszervező kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Közösségi média oldalaink teljes körű menedzselése Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok, YouTube, GoogleÖtletelés, kampány tervek kidolgozásaAlvállalkozókkal való kapcsolattartásDigitális adatok kinyerése, rendszerezése és elemzése kampány eredmények optimalizálása érdekébenWeboldalak fejlesztése és karbantartása, landing oldalak készítéseHírlevél kampányok tervezése és kivitelezéseKommunikációs anyagokszínes, változatos feladatköregy vidám és elkötelezett csapatlehetőség a folyamatos fejlődésrehatározatlan idejű munkaszerződés három hónapos próbaidővelversenyképes fizetésOnline marketingben való minimum 3 éves tapasztalatPPC Hirdetéskezelésben való jártasság META, Google AdsFelhasználói szintű számítógépes ismeretek, erős excel tudásMegbízható személyiségÖnállóság, stratégiai gondolkodásAlapvető marketing monitoring rendszerek ismeretewordpress ismeretealap grafikai ismeretekhírlevél kezelő rendszerek ismereteSEO alapok ismereteangol tudás