Junior Marketing Aszisztens

Delorien cosmetics kft - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Kreatív vagy, aki állandóan tele van ötletekkel? Mindezek mellett szereted az ötleteidet végig is kísérni egészen a megvalósulásig?Mindig is szerettél írni hosszabb-rövidebb szövegeket mondjuk Facebook-ra vagy egy blogba?Szeretsz egyedül dolgozni otthon, de jól érzed magad, ha a kollégáiddal vagy partnerekkel kell együtt működnöd?Ha az alábbi kérdésekre igen a válaszod, akkor megtaláltad azt az állást amit eddig kerestél.Junior marketing munkatársként mindezekbe beletanulhatsz, melyhez minden képzést megadunk számodra.A konkrét feladataid a következők lesznek:
Tartalomgyártás:
Ebbe beletartozik minden, ami az íráshoz kötődik. A sales oldal megírásától kezdve, egészen odáig, hogy a rendelés után milyen visszaigazoló menjen ki a vásárólnak. De te fogod elkészíteni a blogcikkeinket, a facebook posztjainkat, és a videós tartalmaink szövegét is te fogod megírni.Publikálás:
Az elkészült szövegeket be kell időzíteni, megformázni, és képeket keresni hozzájuk. Tehát a tartalmakat megfelelő kinézetben és minőségben elérhetővé kell tenni az olvasó számára.Szoftverhasználat:
Ahhoz, hogy hatékonyan tudd végezni a munkádat különböző szoftvereket kell majd használnod. Ezek jelentős része AI szoftver. Nem kell megijedned, ha ezekben még nem vagy túl járatos. Nálunk mindent megtanulhatsz majd.Miért éri meg neked csatlakozni a csapatunkhoz?Rugalmas munkavégzés:
Nálunk nincs kötött munkaidő. A lényeg, hogy határidőre meglegyenek a feladatok. Ha te délben vagy a legkeatívabb, dolgozz akkor. Ha hajnali 2-kor vagy a legkreatívabb, akkor dolgozz akkor. Amíg a munka megfelelő minőségben van elvégezve, mi nem szólunk bele mikor csinálod.Stresszmentes légkör:
Alapvetően abban hiszünk, hogy jó munkát csak akkor lehet végezni, ha adottak hozzá a megfelelő körülmények. Bár a határidőket és a munkát komolyan vesszük, ha egyikünknek segítségre van szüksége, bátran számíthat a többiekre. Számunkra a kollégáink a második családunk.100% Home Office:
Mivel online dolgozunk, ezért nem szükséges az irodába bejárnod.Ez azt jelenti, hogy a munkádat egy forró kávé mellett, akár papucsban, és egy kényelmes köntösben is elvégezheted, ha éppen ahhoz van kedved. :
A munkához mindent biztosítunk neked számítógép, telefon. A csapatunk tagja leszel, így jóban-rosszban együtt leszünk:
ha kiemelkedő munkát végzel, akkor ez a profit részesedéseden is látszani fog.Szeretnénk, ha lenne minimum egy érettségid. Ha van munkatapasztalatod az jó, de nem féltétel. Nálunk megtanulhatsz mindent! A folyamatos tanuláshoz szükséged lesz legalább középfokú angol nyelvtudásra és alap szintű számítógépes ismeretekre, de a legfontosabb az átlagosnál jobb kommunikációs készség szóban és írásban is.