Műszaki Üzemeltetési Vezető

Orlen hungary kft. - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Munkakör célja:
A Társaság töltőállomásainak folyamatos és biztonságos működéséhez szükséges műszaki feltételek biztosítása, az optimális üzemeltetési költségek biztosítása.Fő feladatok és felelősségek:
Vezeti az Üzemanyag-töltőállomás műszaki üzemeltetési osztályt. Felelős a feladatok szétosztásáért, a beosztottak munkájáért.Vagyongazdálkodási folyamatok támogatása:
Karbantartási eszköz aktiválás;
Karbantartáshoz kapcsolódó eszközlisták karbantartása, selejtezési folyamat támogatása.Részt vesz a töltőállomások karbantartására és javítására, valamint a műszaki karbantartásra vonatkozó költségtervek elkészítésében. Folyamatosan ellenőrzi a jóváhagyott költségterveknek való megfelelést. Folyamatosan elemzi a karbantartási és javítási szerződéseket annak érdekében, hogy azok gazdaságilag hatékonyak maradjanak, iparági benchmarkok összehasonlítások felhasználásával, együttműködik a pályázati dokumentáció elkészítésében, közreműködik a pályázatok kiírásában és értékelésében, együttműködik az új szerződések előkészítésében.Végrehajtja a töltőállomások ütemterv szerinti és bejelentés esetén soron kívüli ellenőrzését a technológiai és más műszaki berendezések probléma mentes üzemelése érdekében, beleértve azok megfelelő állapotban tartását. Az ellenőrzéseit dokumentálja, a végrehajtást nyomon követi. Műszaki jellegű problémák feltárása esetén intézkedik azok elhárítása érdekében.A káresemények bekövetkezésekor közreműködik azok kivizsgálásában, intézkedés a helyreállítási, pótlási munkákról.Kapcsolatot tart a tervezőkkel, fővállalkozókkal, a mérésügyi, műszaki-biztonsági, környezetvédelmi egészségügyi, tűzrendészeti hatósággal, önkormányzatokkal, energia-, illetve más szolgáltatókkal a töltőállomások műszaki szempontok szerinti előírásos működésének biztosítása érdekében.Felügyeli a területéhez tartozó tárgyi eszközök üzembe helyezését, gondoskodik az üzembe helyezési okmányok kiállíttatásáról. Közreműködik a területéhez tartozó tárgyi eszközleltározásban, az esetleges hiányok okainak kivizsgálásában.Ellenőrzi a töltőállomásokra vonatkozó és hatáskörébe tartozó belső szabályzatok betartását, szükség esetén javaslatot tesz azok módosítására a hatékony és folyamatos, biztonságos munkavégzés érdekében.Ellenőrzi a töltőállomások műszaki dokumentációjának meglétét és helyességét, és gondoskodik annak szükség szerinti pótlásáról, frissítéséről.Bejelentett stabil, biztos munkahelyVersenyképes fizetés, CafetériaCéges autó, mobil, laptopMérnöki felsőfokú végzettségÁgazati jogszabályismeretSzakma-specifikus angol nyelv minimum középfokú ismereteKészségszintű MS Office Word, Excel, SAP használat,B-kategóriásjogosítványMinimum 5 év releváns tapasztalatJó interperszonális készségek :
Csapatmunka, kommunikációs készségek, emberismeret,, konfliktusmegoldó készségAnalitikus, elemző-technikai, lényegretörő gondolkodásmódRészletekre figyelés,Pontosság, határidők beatartásaAzonnali munkakezdésTöbb mint 5 év szakmai tapasztalat