Ehs Főmérnök

Colas északkő kft. - Tarcal
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Az Integrált Irányítási Rendszeren IIR belül a KIR és MEB szakterületek koordinálása, folyamatos fejlesztéseAz IIR környezetvédelmi, munka- és egészségvédelmi területeinek koordinálása, fejlesztése, oktatások megszervezéseIIR-hez kapcsolódó adatok gyűjtésének megszervezése, elemzése, auditok tervezése, szükséges javító intézkedések kezdeményezése, és hatásvizsgálata,az IIR-hez kapcsolódó MSZ EN ISO 14001, MSZ EN ISO45001 szabványoknak történő megfelelés biztosításaEgyüttműködés a cégcsoport IIR Igazgatójával és EHS főmérnökével, a cégcsoportot érintő hazai és nemzetközi fejlesztési és szabályozási feladatok kapcsánKözreműködés a bányaüzemekhez kapcsolódó környezetvédelmi és munkavédelmi dokumentumok elkészítésében, szakmai segítségnyújtás a felelős műszaki vezetők részéreKapcsolattartás az állami felügyeletet ellátó szakmai hatóságokkal a környezetvédelem, munkavédelem és foglalkozás-egészségügy területénA céget érintő környezetvédelmi és munkavédelmi események teljeskörű kivizsgálásának megszervezése, ok-okozati összefüggések vizsgálata, adatszolgáltatásKözreműködés a nemzetközi CESaR és ECHO adatszolgáltatásban és a céget érintő munkavédelmi Acciline+ adatszolgáltatásbanAz IIR területet érintő hazai és nemzetközi kampányok előkészítése és lebonyolításaSzakirányú felsőfokú végzettség földtudományi mérnök, munkavédelmi szakmérnökISO belső auditori végzettség az alábbiakra:
ISO 14001:
2015, ISO 45001:
2018, 19011:
2018, ISO 9001:
2015Középfokú angol nyelvtudásA bányászati iparág ismereteLegalább 5 év releváns szakmai tapasztalatMegoldás-központúság, megbízhatóság, magas szintű szervezési és kommunikációs készségElőnyt jelent:
Kő- és kavicsbányászati szektorban szerzett tapasztalatIIR-ben szerzett vezetési, üzemeltetési tapasztalatMunkavégzés helye:
Colas Északkő Kft.
- Tarcali központ, Észak-Magyarország területén belül Egyéni értékeink olyan csapatot építenek, amelyhez egyszerűen jó tartozni. Ezért kérjük Ön is arra törekedjen, hogy a sablonokat kerülve, megmutassa nekünk mi az Ön egyéni értéke. Ha tudni szeretné, hogy miért jó nálunk dolgozni, látogasson el honlapunkra és nézze meg azt a videót, melyben kollégáink mondják el véleményüket.