Szervizmérnök

Rotary fúrási zrt. - Algyő
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A ROTARY Fúrási Zrt. azonnali kezdéssel munkatársat keres a következő pozícióba:
FELADATOK:
A fúró-, lyukbefejező- és kútjavító berendezések tevékenységének előkészítése.
Az említett berendezéseinek működtetése a gépészeti és technológiai koordináció révén.
A megrendelt kútmunkálati műveletek szakszerű végrehajtásának elősegítése, a személyzet irányítása.
A hozzá tartozó egységek rendeltetésszerű üzemeltetésének támogatása, szükséges feltételek biztosítása.
A műveletek különböző munkahelyen történő szervezése, személyi és tárgyi feltételek biztosítása.
Események kivizsgálása, aktív közreműködés a tények feltárásában.
A felügyelete alatt álló fúró- kútjavító berendezések műbizonylatos eszközök rendszerének felügyelete, a szükséges vizsgálatok, minősítések koordinálása.
Költségterv összeállítása és végrehajtásának koordinálása.
A vállalat EBK irányelveinek betartása, a kitűzött célok elérése.
Kitörésvédelmi oktatások megtartása.
Napi kapcsolatot fenntartása a társaság többi szervezetével és a megrendelőkkel.
A berendezések látogatása heti rendszerességgel.
ELVÁRÁSOK:
Olaj- és gázmérnöki (fúrómérnöki, bányamérnöki) végzettség,
Fúró-, kútjavító berendezésnél szerzett szakmai tapasztalat,
Hajlandóság mérnökkamarai tagságra és Építési Felelős Műszaki Vezető végzettség megszerzésére
Hajlandóság „well control” tanfolyam elvégzésére
B kategóriás vezetői engedély
Angol nyelvtudás
AMIT KÍNÁLUNK:
Hosszú távú munkalehetőség
Felelősséget, kihívást jelentő feladatok egy nagy múltú olajipari vállalatnál, mely a MOL Csoport tagja
Szakmai fejlődési lehetőség
Folyamatos szakmai továbbképzéseken való részvétel
Munkaidő:
hétfőtől péntekig
Fiatalos, dinamikus csapat
Határozatlan idejű munkaviszony
Lehetőség külföldi munkavégzésre
Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag
Egészség-, élet- és baleset biztosítás
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Algyői és/vagy Nagykanizsai központ