Szervizmérnök Growwwer

Geoinform kft. - Algyő
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

SZERVIZMÉRNÖK GROWWWER
Legyél nálunk diplomás pályakezdő, és jelentkezz a #Growww programunkba!
Közel két évtizede indult útjára MOL Csoport izgalmakkal teli friss diplomás programja, amely a fiatalok és a pályakezdők számára biztosít teljes munkaidős lehetőséget és karrierutat is egyben Magyarország egyik legstabilabb multinacionális vállalatánál. A MOL-nál nem csak az energiaipar fejlődésébe láthatsz bele, hanem részese lehetsz a mobilitást és fenntarthatóságot érintő változásoknak is. A jelentkezők számára versenyképes alapbért és juttatási csomagot biztosítunk. Ezek mellett pedig bővítheted a kapcsolatai hálódat, egy dedikált mentor fog kísérni az utadon, illetve részt vehetsz majd csapatfeladatokban.
Szívesen kipróbálnád? Ne csak próbálkozz, jelentkezz most!

A KÖVETKEZŐK VÁRNAK MAJD RÁD A PROGRAMBAN:
A Felszíni Kútszervizek - komplex technológiák, létesítmények, személyi állomány - munkájának biztonságos, költséghatékony, környezettudatos átfogó irányításának támogatása és felügyelete a vonatkozó előírások és utasítások szerint. Forrás és költséggazdálkodási feladatok ellátásában aktív részvétel, a szerződések teljesülése, az előírt határidők, költségnormák és minőségi követelmények betartásával.

Bővebben:
1. A felelősségi köréhez tartozó több szerviz tevékenység felügyelete, a műveletirányítókon keresztül vagy közvetlenül, a vonatkozó előírások, utasítások és felettesei utasításai szerint.
2. Közvetlenül részt vesz a rövid távú, napi feladatok meghatározásában, a projekt- és költség tervekkel összhangban, ellenőrzi a végrehajtást, a folyamatos üzemvitel biztosítása érdekében.
3. Figyelemmel kíséri a szerviztevékenységek számára felmerülő beszerzési igények indítását a vállalati szabályozásoknak megfelelően. Kapcsolatot tart a beszerzéssel a feladott igények nyomon követése érdekében.
4. Aktívan részt venni a Well Test és Mud Loging mérések előkészítésében, kivitelezésében. Megismeri a műveletek során használt eszközök működését, PM1 karbantartásokat.
5. A Szerviz tevékenységek eszközei, berendezései állapotának nyomon követése az előírások szerint az üzemvitelhez szükséges műszaki állapot és a rendelkezésre állás fenntartatása.
6. Kapcsolatot tart a vállalat szervezeti egységeivel, valamint a mérnökségi csoport tagjaival a hatékony és folyamatos feladatvégzés érdekében.
7. A külső/belső ügyfelekkel/szállítókkal/vevőkkel/hatóságokkal kapcsolatot tart a projektek előkészítése, kivitelezése és a nem rutin jellegű problémák megoldása érdekében.
8. Közreműködik az ISO és EBK rendszer alkalmazásában, valamint folyamatos aktualizálásában, fejlesztésében, írásos auditok formájában.
A KÖVETKEZŐ FELTÉTELEKKEL KERESÜNK TÉGED:

Tanulmányi háttér:
felsőfokú műszaki vagy föltudományi végzettség.
Személyiségjegyek:
kíváncsiság, magabiztosság, céltudatosság, proaktivitás, kreatív ötletek, eredményorientált hozzáállás esetlegesen felmerülő problémák esetén.
Csapatjáték:
mi abban hiszünk, hogy csapatmunkával egy erős közösséget tudunk létrehozni.
Nyelvtudás:
középhaladó angol nyelvtudás.
Tech Guru:
MS Office programok magabiztos használata.

MIÉRT ÉRI MEG A MOL CSOPORTHOZ CSATLAKOZNI?
Személyes fejlődés:
nem számít milyen háttérrel rendelkezel, segítünk megtalálni mindenki számára a helyes irányt. Érdeklődj bármely terület iránt, mi biztosítjuk számodra a biztos alapokat, amire építkezhetsz, neked pedig csak arra kell fókuszálnod, hogy megoldásokban gondolkodj, és megadd a kezdőlökést a karriednek!
Stabil háttér:
ebben a világban, ahol villámgyors sebességgel változik minden, mi kiemelten fontosnak tartjuk a stabilitás megőrzését. Csatlakozz Te is, és építsük együtt a jövőt!
Összetartás és erős közösség:
a MOL Csoportban megoldásokat teremtünk, és hiszünk abban, hogy csapatként együtt képesek vagyunk szárnyalni. Csatlakozz az inspiráló közösségünkhöz, amelynek 25 000 tagja együtt dolgozik azért, hogy megoldásokat teremtsen és erősítse egymást.
A régióra gyakorolt hatás:
napi szinten elősegítjük Közép- és Kelet-Európa feljődését, milliók életét megkönnyítve szolgáltatásainkkal és termékeinkkel. Amennyiben részt vennél a régió formálásában, és szívesen dolgoznál különböző szakmai háttérrel rendelkező szakemberekkel, akkor itt a helyed!
Szívesen kipróbálnád? Ne csak próbálkozz, jelentkezz most a következő oldalon:
molgroup.Info/growww