Szervizmérnök Growwwer

Geoinform kft - Algyő
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A Felszíni Kútszervizek - komplex technológiák, létesítmények, személyi állomány - munkájának biztonságos, költséghatékony, környezettudatos átfogó irányításának támogatása és felügyelete a vonatkozó előírások és utasítások szerint. Forrás és költséggazdálkodási feladatok ellátásában aktív részvétel, a szerződések teljesülése, az előírt határidők, költségnormák és minőségi követelmények betartásával. Bővebben:
A felelősségi köréhez tartozó több szerviz tevékenység felügyelete, a műveletirányítókon keresztül vagy közvetlenül, a vonatkozó előírások, utasítások és felettesei utasításai szerint.Közvetlenül részt vesz a rövid távú, napi feladatok meghatározásában, a projekt- és költség tervekkel összhangban, ellenőrzi a végrehajtást, a folyamatos üzemvitel biztosítása érdekébenFigyelemmel kíséri a szerviztevékenységek számára felmerülő beszerzési igények indítását a vállalati szabályozásoknak megfelelően. Kapcsolatot tart a beszerzéssel a feladott igények nyomon követése érdekébenAktívan részt venni a Well Test és Mud Loging mérések előkészítésében, kivitelezésében. Megismeri a műveletek során használt eszközök működését, PM1 karbantartásokat.A Szerviz tevékenységek eszközei, berendezései állapotának nyomon követése az előírások szerint az üzemvitelhez szükséges műszaki állapot és a rendelkezésre állás fenntartatása. Kapcsolatot tart a vállalat szervezeti egységeivel, valamint a mérnökségi csoport tagjaival a hatékony és folyamatos feladatvégzés érdekében.A külső/belső ügyfelekkel/szállítókkal/vevőkkel/hatóságokkal kapcsolatot tart a projektek előkészítése, kivitelezése és a nem rutin jellegű problémák megoldása érdekében.Közreműködik az ISO és EBK rendszer alkalmazásában, valamint folyamatos aktualizálásában, fejlesztésében, írásos auditok formájában.Személyes fejlődés:
nem számít milyen háttérrel rendelkezel, segítünk megtalálni mindenki számára a helyes irányt. Érdeklődj bármely terület iránt, mi biztosítjuk számodra a biztos alapokat, amire építkezhetsz, neked pedig csak arra kell fókuszálnod, hogy megoldásokban gondolkodj, és megadd a kezdőlökést a karriednek!Stabil háttér:
ebben a világban, ahol villámgyors sebességgel változik minden, mi kiemelten fontosnak tartjuk a stabilitás megőrzését. Csatlakozz Te is, és építsük együtt a jövőt!Összetartás és erős közösség:
a MOL Csoportban megoldásokat teremtünk, és hiszünk abban, hogy csapatként együtt képesek vagyunk szárnyalni. Csatlakozz az inspiráló közösségünkhöz, amelynek 25 000 tagja együtt dolgozik azért, hogy megoldásokat teremtsen és erősítse egymást.A régióra gyakorolt hatás:
napi szinten elősegítjük Közép- és Kelet-Európa feljődését, milliók életét megkönnyítve szolgáltatásainkkal és termékeinkkel. Amennyiben részt vennél a régió formálásában, és szívesen dolgoznál különböző szakmai háttérrel rendelkező szakemberekkel, akkor itt a helyed!Tanulmányi háttér:
felsőfokú műszaki vagy földtudományi végzettség.Személyiségjegyek:
kíváncsiság, magabiztosság, céltudatosság, proaktivitás, kreatív ötletek, eredményorientált hozzáállás esetlegesen felmerülő problémák esetén.Csapatjáték:
mi abban hiszünk, hogy csapatmunkával egy erős közösséget tudunk létrehozni.Nyelvtudás:
középhaladó angol nyelvtudás. Tech Guru:
MS Office programok magabiztos használata.