Operátor - Nyíregyháza

Get work trend kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Nyíregyházi telephellyel rendelkező osztrák Partnerünk az alábbi pozícióba keresi hosszútávon munkatársait
Töltősori operátor
Feladatok:
Gépek beállítása és működtetése,
Minőség ellenőrzése,
Gépek karbantartása,
Hibajelentés,
Minőségellenőrzés,
Csomagolóberendezések üzemeltetése,
Gyártóterület tisztán tartása.
Elvárások:

Középfokú végzettség, szakiskola, szakközépiskola,
Tanulási hajlandóság,
Felelősségtudat,
Fizikai erőnlét, állóképesség,
Váltott műszak vállalása.
Előny:
Műszaki területen szerzett végzettség,tapasztalat,
Felhasználószintű angol nyelvtudás( nyelvvizsga nem szükséges),
Vezető üléses (3324) targoncavezetői engedély,
Hajlandóság hétvégi munkavégzésre.
Kínálunk:
Bérlet és átlagon felüli üzemanyagtámogatás,
Próbaidő után béren kívüli juttatás,
Rendszeres gyümölcsnap,
Stabil,innovatív munkakörnyezet.
PLUSZ amit a Get Work DÍJMENTESEN biztosítani tud a számodra:
DokiApp – online egészségügyi szolgáltatás:
bármilyen egészségügyi probléma esetén több éves szakmai háttérrel rendelkező szakemberek nyújtanak teljeskörű szolgáltatást és megoldást (munkanapokon és hétvégén is hívható (9:
00-18:
00 között)
Számíthatsz Ránk program:
Magánéleti, pénzügyi, jogi vagy egészséggel kapcsolatos problémákban szakértői csapat áll rendelkezésedre 0-24 órában
Getworking:
Egy olyan céges kommunikációs alkalmazás, amin keresztül értesítünk Téged a legfontosabb tudnivalókról, pl.:
a munkáddal és személyes biztonságoddal kapcsolatban
Munkavégzés helye:
Nyíregyháza
gomb megnyomásával, vagy az alábbi telefonszámon +36308630020
Munkaerő-kölcsönzés eng.Sz.:
10057-1/2012-0100-1046
Munkaerő-közvetítés eng.Sz.:
10097-1/2012-0100-848
Minősített foglalkoztató nyilvántartási szám:
BP/0701/67674-4/2021