Műszaki Támogató Mérnök

Vpp solar kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Műszaki mérnöki támogatás biztosítása a helyi energiaigényekre létesített naperőművek értékesítésének és megvalósíthatósági tervének elkészítéséhez:
Munkájával elősegíti a Társaság végfelhasználói nagyvállalati rendszerek értékesítési céljainak teljesülését, a szükséges ár-meghatározási és műszaki tartalom kidolgozási feladatok végrehajtásávalHelyszíni felmérések teljeskörű lebonyolítása, tervezéshez, megvalósításhoz szükséges megrendelői adatszolgáltatások beszerzése, kezelése, értékeléseAz értékesítéshez, műszaki- technológiai megoldásokat dolgoz ki – elkészíti az egyvonalas műszaki rajzokat, elrendezési vázlatokat - különös tekintettel a hálózatcsatlakozási lehetőségekre, illetve AC kábelnyomvonalakraAjánlati dokumentációk kidolgozása, bekért árajánlatok alapjánKözreműködik az értékesítéshez szükséges önköltségi árak meghatározásában, az EPC divízióval - együttműködve az árazó modellben lévő anyagok és eszközök, valamint az árfolyamok folyamatos frissítésében – folyamatosan javaslatot tesz a szolgáltatás-csomagok tartalmára, önköltségi árakat határoz megEnergetikai piac, új technológiai megoldások folyamatos nyomonkövetése, aktuális és bevezetendő termékszortiment és műszaki megoldások ismereteFeladatai teljesítéséhez önállóan alkalmazza a rábízott tervező-, modellező- és anyagkiíró rendszereketMagas minőségű munkakörnyezet új irodában, és privát használatra is használható munkaeszközök céges telefon, laptopHosszútávon tervezhető jövő, versenyképes jövedelem béren kívüli juttatások, teljesítményarányos bónuszA legjobban prosperáló iparág, innovatív energetikai megoldásaiban való közreműködés,Dinamikusan fejlődő társaságnál szerzett széleskörű tapasztalat, Inspiráló szakmai környezet, tudástranszferElőrelépési lehetőség, szakmai fejlődés támogatása Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület IP West Irodaház XI. kerület, Budafoki út 91-93., valamint Magyarország teljes területén lévő projekthelyszínekFelső-, középfokú szakirányú villamos- vagy energetikai-, mérnöki/technikusi végzettségÖnálló munkavégzési képesség, analitikus gondolkozásmód, projekt szemléletMinimum 1 éves releváns területen eltöltött szakmai tapasztalatTervezőszoftverek AutoCAD és MS Office alkalmazások magabiztos ismereteB kategóriás jogosítvány