Gépkezelő

Delego kft. - Nagyoros
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére
Amennyiben hir deté sünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.
Közv.. eng. sz.:
680-3/2012-0900
Gépkezelő
382
Feladatok
Gyártógépek feltöltése alapanyaggal
Berendezések, gépek beállítása és folyamatos működtetése
A termelés zavartalanságának biztosítása
Legyártott termékek minőségének ellenőrzése és dokumentálása
Műszaki meghibásodások felismerése és a hibajelzések továbbítása műszakvezetőnek, műszaki támogatónak vagy mérnöknek
Elvárások
Középfokú műszaki végzettség
Műszaki érdeklődés, beállítottság
Három műszakos munkarend vállalása
Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség
Csapatmunkára való alkalmasság
Problémamegoldó képesség
Amit kínálunk
Gondolkozz előre és ALAPOZD meg a 2024-es évet egy JÓL fizető munkahellyel!
Szeretnéd az ÚJ ÉVET annak tudatában indítani, hogy egy szuper munkahely vár?
Fontos számodra a szakmai ELISMERÉS és a TÁMOGATÓ, CSALÁDIAS közeg?
Értékeled, ha egyéb juttatásokban részesülsz bérezéseden FELÜL?
Amennyiben kérdéseinkre IGEN a válaszod ->
JELENTKEZZ, és CSATLAKOZZ csapatunkhoz!

FIX alapbér amely végzettséggel és tapasztalattal ARÁNYOSAN, Veled való MEGBESZÉLÉS alapján kerül megállapításra!
Béren FELÜLI juttatás, ami már a BELÉPÉS NAPJÁTÓL JÁR:

BÓNUS Z rendszer
NETTÓ 240.000 Ft/év – CAFETERIA/3 havonta NETTÓ 60 0000 Ft kerül átutalásra SZÉP Kártyára) - Már a belépés napjától értékeljük a munkádat/
EMELT műszakpótlékok, már 14 órától:
14:
00-22:
00 között:
30%
22:
00-06:
00 között:
50%
BEJÁRÁSODAT támogatjuk:

Autóval:
30 Ft/km
tömegközlekedéssel:
86% -ban
LEHETŐSÉG BIZTOSÍTOTT túlórára, amit kiemelkedően díjazunk!
VIGYÁZUNK az egészségedre - támogatjuk a sportolásodat!
MEGBECSÜLÜNK - minden hónap elején pontosan érkező fizetéssel számolhatsz!
SZÁMÍTUNK RÁD - határozatlan idejű munkaszerződést kötünk!
FIGYELÜNK RÁD - Hétfőtől-péntekig dolgozunk - Hétvégéket a családoddal töltheted!
Munkavégzés helye
Nagykőrös

Jelentkezzen most a következőre:
Gépkezelő