Gépkezelő

Delego kft. - Nagyoros
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

A Delego Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.
Amennyiben hir deté sünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.
Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám :
1432-1/2012-1300-915
Minősített kölcsönzői eng. szám.:
BP/0701/075046-5/2022-10
Gépkezelő
148
Feladatok
Gyártósori gépek beállítása, felügyelete
A termelés folyamatos biztosítása
Legyártott termékek minőségének ellenőrzése
Műszaki meghibásodások felismerése, elhárítása
Fellépett hibajelzések továbbítása műszakvezetőnek, műszaki támogatónak vagy mérnöknek
Új kollégák szakszerű betanítása
Elvárások
Középfokú vagy szakmunkás végzettség
Műszaki érdeklődés, beállítottság
Három műszakos munkarend vállalása
Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség
Csapatmunkára való alkalmasság
Problémamegoldó képesség
Amit kínálunk
Értesz a gépekhez és szeretsz is gyártó/termelő helyen dolgozni? KISZÁMÍTHATÓ, heti 5 napos munkát keresel? EZ A TE LEHETŐSÉGED!
CSATLAKOZZ csapatunkhoz, ha fontos számodra a MEGBÍZHATÓSÁG, a PONTOSAN ÉRKEZŐ FIZETÉS és a SZABAD HÉTVÉGÉK

FIX alapbérmely végzettséggel és tapasztalattal ARÁNYOSAN kerül megállapításra!
NETTÓ 240.000 Ft/év – CAFETERIA/3 havonta NETTÓ 60 0000 Ft kerül átutalásra SZÉP Kártyára
BÓNUSZ rendszer – negyedéves és éves bónuszok
EMELT műszakpótlékok, már 14 órától (14:
00-22:
00 ->
30%, 22:
00-06:
00 ->
50%)
TÁMOGATOTT BEJÁRÁS (autóval:
30 Ft/km, tömegközlekedéssel:
86% -ban)
NINCS KÖTELEZŐ TÚLÓRA, de lehetőséget biztosítunk rá, amit kiemelkedően díjazunk!
VIGYÁZUNK az egészségedre - támogatjuk a sportolásodat!
MEGBECSÜLÜNK - minden hónap elején pontosan érkező fizetéssel számolhatsz!
HOSSZÚ TÁVON SZÁMÍTUNK RÁD
Hétfőtől-péntekig dolgozunk - Hétvégéket a családoddal töltheted!
Amennyiben 25 év alatti jelentkező vagy, NE FELEDD az SZJA kedvezményt, ami tovább EMELI a kereseti lehetőséged!
Csatlakozz a DELEGO csapatához és legyél egy TÁMOGATÓ közösség tagja!
Munkavégzés helye
Nagykőrös

Jelentkezzen most a következőre:
Gépkezelő