Projekt Mérnök Launch Mérnök

Harman becker kft. - Székesfehérvár
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Vevői igények alapján a gyártás és gyártási kapacitás tervezéseMintagyártások kezelése, mintagyártási riport elkészítéseCiklusidő folyamatos felmérése és javításában való részvételProjekt struktúra megtervezése és létrehozása SAP-ban támogató funkcióSW és kisebb HW bevezetéséhez projekttervek készítése, amely magába foglalja az időtervet isLayout tervezés új berendezésekkel, eszközökkel. Meglévő layout áthelyezésének koordinálása. A gyártási folyamat tervezése és optimalizálása fő szempontok a minőség, kapacitás, ergonómiaAz új projektekhez tartozó berendezések és eszközök beszerzése, beszerzésének koordinálásaProjektek tervezése, vezetése és végrehajtásaA berendezések telepítésének és üzembevételének koordinálása gépfelszabadítássalTermelési kísérletek koordinálása, folyamatos fejlesztésekben való részvételProjekttervek készítése a meglévő termékek és folyamatok áttelepítéséhezA termék és folyamatváltozások nyomon követése, változtatások és javító intézkedések bevezetéseNemzetközi csapat tagjaként együttműködhetsz a világ legnagyobb autógyártóivalVersenyképes juttatási csomagot biztosítunk számodraHome office lehetőséggel is élhetszLakhatási/letelepedési támogatást adunk, ha más lokációból érkezel hozzánkFolyamatos szakmai tréningeken vehetsz résztKarrier és fejlődési lehetőségeket biztosítunkDolgozói kedvezményt kapsz a HARMAN JBL®, AKG®, HARMAN Kardon® termékekreFelsőfokú műszaki végzettségMagabiztos kommunikációképes angol nyelvtudásValamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete preferáltan SAP mérnöki és termelési moduljaiRugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló munkára hajlandóságMeggyőzőképesség, határozott fellépésElektronikai vagy autóipari gyártóterületen szerzett több éves szakmai tapasztalattal rendelkezel