Munkaügyi-, Bér- És Tb Ügyintéző Munkatárs

Borsodvíz zrt. - Miskolc
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

A társaság munkavállalóinak bérszámfejtése és a számfejtés bizonylatolásalevonások, letiltások számfejtése, nyilvántartása, utalásra történő feladásabérszámfejtéssel kapcsolatos nyilvántartások készítéseaz állományi kívüli bérek számfejtésea társadalombiztosítási ellátások számfejtéselevelezés a munkakörével kapcsolatos ügyekbenmunkabérelőleg nyilvántartásának vezetése, bérszámfejtéssel kapcsolatos igazolások kiadásaa központi munkavállalók munkaidő-nyilvántartásának kezelésemunkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos igazolások bekérése, illetve kiadása, munkaügyi nyilvántartás vezetése a munkaügyi program segítségévelAdminisztráció, irodai munka, teljes munkaidő, stabil munkahely, hosszútávú biztos lehetőség, bejárás támogatása, cafetéria. Szakirányú társadalombiztosítási ügyintéző végzettséglegalább 2 éves kifizetőhelyi tapasztalat a vonatkozó jogszabályok naprakész ismeretepontos, precíz, önálló munkavégzés és felelősségvállalásMS Excel és Word felhasználói ismeretekmagabiztos fellépés, terhelhetőség