Hr Generalista Munkatárs

Ghibli kft. - Budapest
új ajánlat (12/05/2024)

munkaköri leírás

Folyamatos kapcsolattartás a munkatársakkal, személyes beszélgetések lebonyolításaTelephelyek közötti kommunikáció működtetésePróbaidős kollégák és gyakornokok integrációjának kezeléseSzoros együttműködés az oktatási területtel, bérszámfejtéssel, kontrolling területtelMunkaügyi és munkajogi támogatás nyújtása a munkatársak számáraSzabályzatok, utasítások elkészítése, azok betartatásaBelső kommunikáció fejlesztéseStabil vállalati háttérSzakmai fejlődés, továbbképzés, tréningek biztosításaEgészség és balesetbiztosításDolgozói ajánlási bónuszHűségbónuszEmberközpontú, családbarát vállalati kultúra Munkavégzés helye:
Budapest, belvárostól 10 perc - Boráros tértől 2 HÉV megállóFelsőfokú szakirányú végzettségLegalább 3-5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalatMunkajogi és munkaügyi ismeretek, MT ismerete, gyakorlatban történő használataMagabiztos társalgási szintű angol nyelvismeretNyitott, kommunikatív személyiségKreatív gondolkodás és munkavégzésIgény a szakmai fejlődésreB kategóriás jogosítványBérszámfejtői/ TB ügyintézői végzettségKulcs-Bér program ismerete