Hr Generalista

Easyhiring services kft. - Nyírbátori Járás
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

HR Generalista
Nyírbátori partnercégünk részére keresünk toborzási folyamatokban jártas HR Generalistát.
Feladatok:

Toborzás-kiválasztási folyamat menedzselése
Teljesítménymenedzsment és utánpótlás tervezés támogatása
Új belépő munkatársak beillesztési (onboarding) programjának kezelése
Közreműködés a munkatársakat érintő külső és belső képzések, oktatások, tréningek szervezésében, nyilvántartásában és nyomon-követésében
Részvétel a HR fejlesztési projektekben
Területvezetők támogatása HR kérdésekben, HR rendszerek működtetésében
HR adminisztratív feladatok végzése, munkajogi támogatás nyújtása
HR marketing tevékenységben szerepvállalás
Vezetői döntéselőkészítő anyagok készítése és prezentálása
Elvárások:

Felsőfokú gazdasági vagy HR szakirányú, egyéb hasonló jellegű végzettség
Hasonló pozícióban, lehetőleg egy közepes méretű termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
Munkajog aktuális szabályozók ismerete
Ügyfélközpontú szemlélet
Eredmény orientált, hatékony és felelősségteljes munkavégzés mind önállóan, mind csapatban egyaránt
Proaktvitás
Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás
Microsoft Office programok magabiztos használata (Excel, PPT, Word)
Munkavégzés helye
Nyírbátor,