Bérszámfejtő

Elektro profi vállalkozási kft. - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

6 fős gazdasági osztályunkat bővítjük olyan bérszámfejtésben gyakorlott munkatárssal, 4-6 órás munkakörbe, aki szívesebben dolgozik olyan helyen, ahol családias a légkör, miközben percíz és komoly munka folyik.A munkavállalókkal kapcsolatos mindennemű kötelezettség és kérés teljesítéséhez keressük új munkatársunkat az alábbi feladatok ellátásához:
-Teljeskörű munkaügyi-, bér és tb ügyintézés- Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljeskörű ügyintézés-Hóközi és hóvégi bérszámfejtés elkészítése:
Rendszeres és nem rendszeres bérelemek, egyéb juttatások elszámolásaBérfeladások elkészítése, adóbevallásokhoz adatátvitel előkészítéseBérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások, statisztikák, havi és éves jelentések készítése- Személyügyi adatbázis naprakészen tartása- Belső és külső adatszolgáltatás:
Munkáltatói igazolások, adóigazolások kiadásaMunkaügyi nyilvántartások vezetéseAdóbevallások, NAV nyomtatványok elkészítése- Jogszabályi ismeretek folyamatos naprakész szinten tartása és alkalmazása, jogszabály változások követése- Kapcsolattartás a munkavállalókkal, társosztályokkal, szolgáltató partnerekkel, hatóságokkal- Bérszámfejtési programban a key user feladatok ellátásaEgymást támogató munkatársi közösségSzakmai fejlődésre inspiráló vezetőHome office távmunka lehetőség nincs.Alapbéren felül:
- Cafeteria- Éves prémium- Egészségügyi állapot támogatási programok szűrővizsgálatok, sportolási lehetőségekTágas, jól felszerelt munkaterületSzakmai képzések lehetőségeTb/bér ügyintézői tudással és tapasztalattalAmennyiben naprakész ismereted van munkaügyi és az adójogszabályok területén, megelégszünk a középfokú végzettséggel is. Fontosabb, hogy gyakorlott legyél!Szeretjük, ha minden munkatársunk együttműködő, mert sokkal könnyebb mindannyiunknak, ha kommunikálunk - amikor és amiről szükséges -, ha megosztjuk azokat az információkat és feladatokat, melyek szükségesek a haladáshoz.Aki szereti a kihívásokat és rugalmasan tud alkalmazkodni a változásokhoz, jól fogja érezni magát a csapatunkban.Babér vagy más online felülettel rendelkező bérszámfejtési szoftver használati tapasztalatArra vágyunk a legjobban, hogy egy önállóan dolgozni képes, helyzetfelismerésben és probléma megoldásban gyakorlott kolléga kerüljön közénk, aki szívesen mélyed el egy vállalkozás teljes üzletmenetében, annak érdekében, hogy a lehető legjobban támogassa munkájával a gazdasági igazgatót és inkább része egy kis csapatnak, mint egy nagy multinak.