Bérszámfejtő

Eurokontroll könyvvizsgáló és szolgáltató kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Bérek és egyéb juttatások számfejtése, fix összegű előlegek, letiltások, kártérítések és százalékos levonások járulékok, személyi jövedelemadó, betegszabadság, kiegészítő fizetés, bérpótlék, túlmunka, jutalom, prémium összegének figyelembevételével
A béreket érintő járulékok és befizetési kötelezettségek megállapítása, nyilvántartások vezetése és bevallások, jelentések készítése a hatóságok felé
Bérszámfejtő lapok, bérfizetési jegyzékek, bérösszesítők, bérfeladások készítése
Munkaidő-nyilvántartások, bérszámítások és egyéb információk egyeztetése
Ügyfelekkel és hivatalokkal való kapcsolattartásversenyképes jövedelmet
Jól felszerelt, igényes munkahelyet
Részben home office lehetőségét
Hosszú távú munkalehetőséget
Szakmai továbbfejlődési, széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget
Kiszámítható munkavégzést és mindennapokat
Kellemes munkahelyi légkört
Közvetlen kapcsolatot a vezetésselbér- és társadalombiztosítási ügyintézői szakképesítés
Legalább 2 éves gyakorlat
Önálló, pontos, minőségi és lelkiismeretes munkavégzés
Haladó szintű felhasználói számítógépes ismeretek
Felelősségteljes gondolkodás
Problémamegoldó hozzáállásadótanácsadói képesítés
Angol nyelv társalgási szintű ismerete