Bérszámfejtő Specialista

Ecopro global hungary zrt. - Debrecen
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Bérszámfejtéssel és Tb ügyintézéssel kapcsolatos folyamatok kiépítésében való részvételMunkabérek és bérjellegű kifizetések számfejtéseMunkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézésMunkáltatói és egyéb igazolások kiállításaKapcsolattartás a jelenlegi bérszámfejtő céggelBevallások, jelentések készítéseAdatszolgáltatás a hatóságok feléKapcsolódó utalások, feljegyzések, egyéb dokumentumok elkészítéseKapcsolattartás a belső szervezeti egységekkelSzemélyes dokumentumok kezeléseFolyamatosan bővülő, új multinacionális vállalat tagjaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk, ahol lehetőséged van fejlődni, tanulniSzabadalmaztatott egyedi technológiával rendelkező gyártó vállalatnál való gyakorlati lehetőségVersenyképes bérezés és napi egyszeri melegétkezés biztosításaVégzést követően teljes munkaidős pozíció betöltésének lehetősége vállalatunknálBérszámfejtő és TB ügyintéző végzettségTerületen szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalatAdó-, TB- és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete, alkalmazásaÖnálló munkavégzés képességePrecíz, pontos, dinamikus munkavégzésKommunikációképes angol nyelvtudás