Bérszámfejtő Specialista - Dunaújváros - Rácalmás

Get work trend kft. - Dunaújváros
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Csatlakozz a világ egyik vezető autóipari beszállítójához
Bérszámfejtő Specialista
Munkavégzés helye:
Dunaújváros / Rácalmás
Feladatok, amikvárnak rád:
Munkaviszony kezdeményezésének, módosításának, megszüntetésének bejelentése
Dolgozók jelenlétének ellenőrzése
Havi és hóközi munkabérek és előlegek kiszámítása és kezelése
Utazási támogatások és béren kívüli juttatások rögzítése és elszámolása
Munkabér letiltások kezelése, rögzítése és nyilvántartása
Adókedvezmények rögzítése
Kapcsolódó dokumentáció és nyilvántartások vezetése
Adatszolgáltatási feladatok ellátása
Bérszámfejtéssel kapcsolatos belső riportok készítése
Kapcsolattartás a termelési asszisztensekkel
Cafeteria nyilatkozatok kezelése és kapcsolódó feladatok ellátása
Riportok készítése meghatározott paraméterek alapján
Amit kérnek a pozíció betöltéséhez:
Felsőfokú vagy középfokú gazdasági végzettség
Bérügyi szakelőadó képesítés
3-4 év bérszámfejtői tapasztalat
B1 angol nyelvismeret
Nexon program ismeret
Kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
Excel felhasználói szintű használata
Amit tudnak kínálni:
Cafeteria szolgáltatás
Étkezési támogatás
Ingyenes vállalati busz:
Felvevő pontok:
Dunaújváros, Baracs, Előszállás, Buda, Pest, Székesfehérvár, Kalocsa, Százhalombatta, Pusztaszabolcs
Budai megállók:
Bölcsőde, Hárshegyi út 7., Bíróság, Labanc út 7., Budagyöngye, Városmajor, Királyhágó utca, Csörsz utca (MOM Park)
Pesti megállók:
Árpád híd, Lehel tér, Nyugati pályaudvar, Oktogon, Blaha Lujza tér, Harminckettese tere, Corvin negyed, Boráros tér, Petőfi híd - budai hídfő, Építész utca, Növény utca, Érd - Állami Gazdaság
Ingyenes szálláshely (100 km felett)
Kedvezményes gumiabroncs-vásárlási lehetőség
A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM AZ ÁLLÁSRA” gomb megnyomásával tudja elküldeni pályázatát!
Kérdés esetén, keressen bizalommal:
[email protected]
Munkaerő-kölcsönzés engedély száma:
10057-1/2012-0100-1046
Munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848
Minősített foglalkoztató nyilvántartási szám:
BP/0701/67674-4/2021