Marketing Felelős

Parkett ultra kft. - Gyömrő
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Marketingstratégiai irányok meghatározása és növekedési lehetőségek kiaknázásaGazdaságossági és hatékonysági szempontok érvényesítéseÉves marketing stratégia kialakítása, megvalósításában való aktív részvételA vállalat webtartalmának kezelésében való aktív részévétel wordpressArculat betartása, új termékek bevezetése esetén új arculat kialakításában való aktív részvételSocial media platformok kezelése, kreatív tartalmak készítéséForgalmazott termékek menedzselése – termékeink hatékony kommunikációja partnereink feléÉrtékesítési tevékenység támogatása és belső/külső kommunikáció kezeléseKapcsolattartás meglévő partnerekkel, illetve új ügyfélkapcsolatok felkutatásaKiadványok, reklámanyagok tervezése, készítéseCéges rendezvények, partnertalálkozók, promóciók szervezése, lebonyolításaIgényes munkakörnyezetCsaládias hangulatStabil vállalati háttérFiatalos, dinamikus csapatMobiltelefonMunkába járás támogatásSzabad hétvégékVersenyképes fizetés + teljesítményorientált bónuszLakhatási albérlet támogatásalkalmanként home office lehetőségeFelsőfokú végzettségMarketing ismeretek, tudásAngol vagy német nyelvismeret szóban és írásban tárgyaló képes nyelvtudásGoogle Ads és Analytics ismeretekWordPress alapfokú ismereteCanva, Photoshop felhasználói ismerete, alkalmazásaProfesszionális számítógép felhasználói MS Office ismeretekÖnállóság, kreatív precíz munkavégzésB kategóriás jogosítványCsapatvezetésében szerzett tapasztalatFelsőfokú marketing / kereskedelmi vagygazdasági végzettségÉrtékesítésben szerzett jártasság