Alkatrész Logisztikai Munkatárs

C automobil import kft. - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Alkatrész osztály logisztikai tevékenységének cikktörzs karbantartás, rendelés, számlázás, szükség esetén szállítás szervezése, koordinálása Stellantis márkákraBelföldi beszállítók kezelése, kapcsolattartás, hálózati kommunikáció, számlázások követéseRendelések követése, rögzítése, visszajelzés a hálózat és a területi felelősök részéreElemzések, beszámolók készítése az Alkatrész és vevőszolgálat számáraKapcsolattartás a külföldi és a belföldi társosztályokkal, logisztikai tevékenység zavartalan biztosítása érdekében, valamint aktív kapcsolat és együttműködés a márkakereskedői hálózattalAz alkatrészellátással kapcsolatosan esetlegesen felmerülő problémák kezelése. A problémás esetek napi szintű kezelése, kritikus késedelmes tételek listázása, elmaradások sürgetéseMinőségügyi eljárások és az osztályra vonatkozó minőségügyi mutatók követéseEgyüttműködés a területi felelősökkel, marketing ill. egyéb érintett osztályokkalKereskedelmi akciók előkészítésében és bonyolításában történő aktív részvétel továbbá a Bónusz elszámolások előkészítése, technikai kezelése, jóváírásaA változatos és izgalmas feladatok által szakmai és személyes fejlődési lehetőségekkel találkozhatszEgy közel 30 éves magyarországi múlttal rendelkező nemzetközi cégcsoportnál stabil jövőképet építhetszÚj ötletekkel és szemlélettel hozzájárulhatsz az alkatrész és vevőszolgálat üzletágunk növekedéséhez és ezáltal a cég eredményességéhezA munka-magánélet egyensúlyának fenntartása érdekében a munkaidőd egy részében otthon is végezheted munkádatMunkád és szaktudásod nem csak szakmailag, de anyagilag is megbecsüljükFelsőfokú végzettség logisztikai vagy kereskedelmi előnyt jelentReleváns szakmai tapasztalat logisztikai területen előnyt jelentIdegen nyelv:
angol nyelv tárgyalási szintű ismerete írásban és szóbanMS Office magabiztos ismerete;
táblázat- és adatbázis kezelési ismeretek:
leválogatások, szűrések, kimutatásokB kategóriás jogosítvány és vezetési rutin Terhelhetőség, megbízhatóság, határozottságÜgyfélközpontúság és kiváló kommunikációs készségekPontos, precíz, önálló munkavégzési képességKiváló „time-management” és priorizáló készség