Márka És Kampánymenedzsment Csoportvezető

Szerencsejáték zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Teljeskörű marketing kampányaktivitások lebonyolítása,a területtel kapcsolatos marketing- és márkastratégia alkotásában való aktív részvétel,éves akcióterv kidolgozásában való részvétel, végrehajtás irányítása,kiskereskedelmi és digitális értékesítés teljeskörű támogatása,kreatív koncepciók fejlesztése, kapcsolódó anyagok tervezésének, gyártásának koordinálása, 360 fokos kampányterv elkészítése,trade marketing feladatok ellátásának támogatása, részbeni felügyelete,ügynökséggel való teljeskörű kapcsolattartás,a kampánycsoport teljeskörű vezetése, feladatok és projektek koordinálása, erőforrások tervezése, határidők követése, a tagok motiválása és fejlődésük biztosítása,kapcsolódó költségterv elkészítése, felügyelete.Nálunk egyedülállóan magas cafeteria juttatás, alapbéren felüli teljesítménytől függő ösztönző bér, továbbá színvonalas magánegészségügyi ellátás is vár,megbízható, stabil nagyvállalati hátteret biztosítunk,jól megközelíthető, központi helyen fekvő munkahelyen dolgozhatsz,számos lehetőséggel támogatjuk szabadidőd eltöltését:
AYCM kártyával, különböző kedvezményekkel, és cégen belüli programokkal támogatjuk a sportolási szenvedélyedet,közös céges egyesületünkkel változatos kulturális eseményen vehetsz részt,Munkavállalói Támogató Programunk keretein belül ingyenes jogi, pszichológiai, pénzügyi vagy szociális támogatást is igénybe vehetsz,segítünk szakmai fejlődésedben:
képzéseken, tréningeken vehetsz részt,közös Élménynappal, ünnepi rendezvényekkel és csapatépítőkkel garantáljuk a munkán kívüli kikapcsolódást. A Szerencsejáték Zrt. elkötelezett támogatója a megváltozott munkaképességűek foglalkoztatásának. EGYÜTT CSAK NYERHETÜNK!legalább 7-8 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel ügynökségi/ügyfél oldalonlegalább társalgási szinten beszélsz angolul,kreativitásod, komplex gondolkodásmódod kiemelkedő, jól meglátod az összefüggéseket,felelős, megoldásfókuszú és eredményorientált működés jellemez, jól koordinálszproaktív vagy, innovatív megoldásokat keresel a szakmai kihívásokra,segítőkész, nyitott személyiség vagy, csapatszellem jellemez