E-Commerce Koordinátor

Home impex kft. - Dunakeszi Járás
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

E-commerce koordinátorként napi szinten dolgozol majd együtt más szervezeti egységekkel:
időd jelentős részében az Grafikai csapattal, Értékesítéssel és a Beszerzéssel.Te leszel a felelős az online értékesítési csatornánk megjelenéséért és működéséért, továbbá az online térben működő hirdetéseink megjelenéséért is. Fejleszted a vevői élményt az online felületeken, ideértve a weboldal tervezését és használhatóságának javítását. Feladatod továbbá az oldalak karbantartása és frissítése, beleértve a termékinformációkat.Kezelned kell a termékkatalógust az e-kereskedelmi webhelyen és a piactereken, biztosítva, hogy naprakész és optimalizálva legyen a keresőmotorok számára.Munkakörödbe tartozna még, hogy figyeld és elemezd a webhelyek és a piactér mutatóit, azonosítsd a trendeket, és tegyél adatközpontú javaslatokat a felhasználói élmény javítása érdekében. Ilyenek a webhelyekkel és piacterekkel kapcsolatos problémák elhárítása, szükség esetén kapcsolattartás technikai támogatással.Légy naprakész a legújabb e-kereskedelmi és digitális marketing trendekkel, és várjuk a javaslataidat új kezdeményezésekre vagy a meglévő folyamatok javítására.Segítsd a digitális és e-kereskedelmi csapatot a napi feladatokban és vegyél részt különböző digitális projektekben.Teljes állás, határozatlan idejű munkaviszony, jogtisztán bejelentett bérstabil, biztos háttérrel rendelkező cég, kellemes irodai környezet, ahol igazi szakértővé válhatszkölcsönös bizalom és szoros együttműködés a cégen belül, emellett kiváló kapcsolatrendszer munkád megkönnyítéséhez.Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezelFelelősségteljes vagy és stratégiai gondolkodás jellemezJártas vagy az online világban és ismered a legújabb kereskedelmi trendeketMotivál a kreativitás és a problémamegoldásFelelősségteljeségeddel és önállóságoddal szívesen járulnál hozzá online csatornánk sikereihezAnalitikus gondolkodásmód jellemez. Nem riadsz meg a webanalitikai eszközök használatától sem Google Analytics, Search Console, Hotjar, Data StudioNyitott vagy új terület felfedezésére, az ehhez szükséges programok elsajátításáraFontos számunkra, hogy a leendő kollégánk képes legyen átfogóan gondolkozni, jellemző legyen rá a precizitás, és egy olyan személy legyen, aki nemcsak végrehajt, de vannak javaslatai és ötletei, továbbá terhelhető és képes emberek irányítására.Mivel szeretnénk az Amazon világán belül fejlődni, ezért nagy előnyt jelent számunkra bármilyen nemű tapasztalat, tudás az Amazonon történő értékesítéssel és folyamatokkal kapcsolatban. Tapasztalat hasonló pozícióban vagy munkaterületen előny, de nem feltétel.Egyéb idegen nyelv ismerete előny, de nem feltétel.