Logisztikai Vezető

Trenkwalder kft - Miskolc
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A logisztikai szervezet (gyártástervezés, beszerzés, raktárgazdálkodás) teljeskörű irányítása,
Felelős a vevői előrejelzések- és vevői rendelések visszaigazolásáért,
Vevői igények kezelése és betöltése az vállalat irányítási rendszerbe igény vezérlés és gyártás tervezés céljából,
Gyártási terv irányainak meghatározása és azok végrehajtásának nyomon követése,
Felelős anyag-, munkaerő és kapacitás tervezésért és az anyag és kapacitás rendelkezésre állásának nyomon követéséért,
Felelős a stratégiai és operatív beszerzési folyamatokért és tevékenységekért, a beszerzési személyzet irányításáért, a beszerzési költségek optimalizálásáért,
Felelős a fuvarszervezési- és vámkezelési tevékenységekért,
Felelős a raktározási folyamatokért és tevékenységekért, a raktári személyzet irányításáért alvállalkozón keresztül,
Felelős a készletgazdálkodásért, a vállalat készleteinek figyelemmel kíséréséért, elemzéséért, optimalizálásáért, a leltári tevékenységek koordinálásáért,
Felelős a saját szervezeti egység költségvetésének kidolgozásáért és végrehajtásáért,
Jelentések készítése a Cégvezető felé.
Elvárások / Requirements
Felsőfokú végzettség (műszaki vagy közgazdasági),
Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
Hasonló területen szerzett, releváns szakmai tapasztalat,
Erős problémamegoldó képesség,
Magas szintű Microsoft Excel ismeret.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Vezetői munkakörben szerzett tapasztalat,
SAP vállalatirányítási rendszer ismeret,
Elektronikai iparban szerzett tapasztalat.
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes alapbér,
Cafeteria,
Bejárás támogatás,
Stabil vállalati háttér,
Kihívásokkal teli, változatos munkakör,
Szakmai fejlődés és előrelépés lehetősége.