Logisztikai Operációs Vezető

Hgl group hungary kft. - Pest Megye
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A rá bízott kb. 25-30 fős csapat és terület irányítása, fejlesztése és mentorálása role model. Meglévő munkafolyamatok ellenőrzése, értékelése, fejlesztése, aktív részvétel döntés előkészítésekben és tervek készítésében, készletgazdálkodás felügyeleteraktári és szállítási folyamatok folytonosságának biztosítása, fejlesztése és optimalizálása, hatékonyságnövelés és KPI-ok kidolgozása, nyomon követése, leltározási feladatok szervezése és irányítása, költségtervezés és optimalizálás, tűz- és munkavédelmi előírások, valamint a vagyonvédelmi szabályzat betartása és betartatása, együttműködés a társosztályokkal. Erős munkáltatói háttér, piacképes munkabér, professzionális és támogató munkakörnyezet, rendszeres csapatépítő programok. Szakirányú felsőfokú végzettség, legalább 5 éves szakmai és 2 éves vezetői tapasztalat logisztikai területen gyártás/raktározás/szállítmányozás, MS Office felhasználói szintű ismerete, vállalatirányítási rendszer ismerete, etikai feddhetetlenség, kiemelkedő szervezői készség, jó kommunikációs- és problémamegoldó képességtulajdonosi szemlélet, csapatszellem.TAPA,ISO,AEO minősítések, előírások ismerete