Warehouse Operation Leader

Autonet logistic kft. - Üllő
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A nemzetközi regionális disztribúciós központ napi operációs folyamatainak irányítása a beosztott koordinációs kollégák segítségévelStabil raktározási struktúra fenntartása, folyamatos fejlesztése, igazodva a készletszintek változásáhozA központi raktárból történő megrendelések megfelelő, ellenőrzött határidőre történő kiszállításának biztosításaA Raktározás szervezet folyamatainak ellenőrzése, dokumentálása, a fejlesztésekben való aktív részvételSzektorvezetőkön keresztül nagy létszámú fizikai munkavállalói állomány vezetése, irányításaRaktározási teljesítmény mérőszámok KPI-ok folyamatos fejlesztéseA regionális központ szervezetében dolgozó kollégák vezetése, fejlesztése, motiválásaA központi raktár rendezettségének biztosításaKommunikáció a társosztályokkal Szállítmányozás, Üzemeltetés, HRVersenyképes fizetéstOktatást, képzéseketDinamikusan fejlődő multinacionális nagyvállalati környezetetKarrier, előrelépés lehetőségetFelelősségteljes, önálló, innovatív munkavégzéstLegalább 5 éves logisztikai területen szerzett tapasztalat, legalább 3 éves vezetői tapasztalatKommunikáció szintű angol nyelvtudás szóban és írásbanKereskedelmi cégnél szerzett tapasztalat előnyVállalatirányítási rendszer ismerete AX előny, WMS rendszer ismereteFelhasználói szintű számítógépes ismeretek MS Office, Word, különösen ExcelKiváló vezetői-, kommunikációs-, problémamegoldó- és szervező képességKimagasló precizitás és megbízhatóság, nagyfokú önállóságStressztűrés és komplexitás megfelelő kezelése’B’ kategóriás jogosítványRugalmasság