Logisztikai Vezető

Biofilter zrt. - Törökbálint
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Pozíció leírása:
A Biofilter Zrt. keresi új Logisztikai Vezetőjét, aki a cég logisztikai tevékenységeinek teljes körű irányítását látja el.Főbb feladatok és felelősségek:
A Biofilter Zrt. 35 gépjárművének koordinálása és 4 fős logisztikai csapat irányítása, akik az országos begyűjtési hálózat logisztikai szervezését menedzselik.A logisztikai operációk teljes körű menedzselése, beleértve a szállítási tervek jóváhagyását, a járatszervezést, és a logisztikai folyamatok ellenőrzését.A logisztikai teljesítmény folyamatos elemzése, a hatékonyság javítása érdekében tett intézkedések előkészítése.A logisztikai csapat feladatainak koordinálása, a munkavédelmi, minőség- és környezetirányítási előírások szerinti szabályozások betartása, csapat fejlesztése és motiválása.Raktárkészletek, munkaruhák és védőeszközök kezelése, szükség szerinti beszerzések irányítása.Kapcsolattartás a beszállítókkal és alvállalkozókkal a szállítási feltételek optimalizálása érdekében.A technológiai fejlesztések nyomon követése és integrálása a logisztikai folyamatokba. Versenyképes fizetés és juttatásokDinamikus és innovatív munkakörnyezetJól összeszokott csapatKörnyezet- és Családbarát munkahelyTöbb mint 34 éve működő, stabil vállalatElvárások a jelöltekkel szemben:
Felsőfokú végzettség logisztika vagy ellátási lánc menedzsment területén.Legalább 5 év szakmai tapasztalat logisztikai/ellátási lánc vezetői pozícióban.Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek, magas szintű problémamegoldó képesség.Proaktív hozzáállás, erős analitikus készségek és képesség a stratégiai gondolkodásra.Tapasztalat a logisztikai szoftverek és IT rendszerek, mint pl. ERP használatában.