Gyártási Logisztikai Vezető

''ebm-papst hungary'' kft. - Sülysáp
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A rá bízott terület irányítása, a vezetése alá tartozó munkatársak 7 fős beszerző/gyártástervező csapat motiválása, fejlesztése, visszajelzések adása. A meglévő gyártási logisztika folyamatok ellenőrzése, értékelése, fejlesztéseAktív részvétel a vállalat vezetésével kapcsolatos döntések előkészítésébenGyártási kapacitásajánlatok nyomon követése, növekvő vevőrendelés állomány esetén egyeztetés gyártásvezetőkkel kapacitásbővítésrőlFolyamatos kapcsolattartás az anyacég stratégiai beszerzőivel, értékesítési munkatársakkal, társvállalatok logisztikai vezetőivelBeszerzési és gyártási eszkalációban való aktív részvételKészletgazdálkodás, készletelemzések készítéseA beszerzés, logisztika és termelés területén megfogalmazott célok, stratégiák harmonizálása, azok megvalósításaGyártási logisztikai adatokra vonatkozó riportok, KPI-ok, statisztikák készítése, értékelése és intézkedések meghozatalaEgyüttműködés a társosztályokkalErős munkáltatói hátteret, professzionális munkakörnyezettelVersenyképes juttatási csomagot 13. havi bér, jelenléti bónusz, egészségbiztosítás, jó közérzetet és egészséget támogató programokHosszú távú munkalehetőségetMunkatársaink részére belső képzéseket, tanfolyamokatVáltozatos munkakört, fiatalos, dinamikus csapattalCéges gépkocsit magánhasználattalAngol- és németnyelv kommunikációs szintű ismereteHasonló területen, ipari termelő vállalatnál megszerzett legalább 5 éves szakmai és 2 éves vezetői tapasztalatSzakirányú felsőfokú végzettségJó problémamegoldó és kommunikációs képességTámogató vezetői attitűdIntegrált vállalatirányítási rendszer elsődlegesen SAP magabiztos ismerete