Legal Recruiter

Arsboni kft. - Budapest
új ajánlat (25/04/2024)

munkaköri leírás

RecruitmentElsődleges feladatod recruitment folyamataink támogatása lesz. Partnereinknek segítünk beazonosítani, mire van szükségük, majd egyedülállóan titkos toborzási megoldásainkkal összekötjük őket a hozzájuk passzoló jogászokkal. Érdekel a titkunk? Eláruljuk:
a hosszútávú, bizalomra épülő együttműködésekben hiszünk, ezt tartjuk szem előtt munkánk során.TanácsadásAz Arsboni nem csupán egy fejvadász cég. Személyre szabott karrier-tanácsadással segítjük a jogászokat az első CV összerakásától, támogatjuk őket a páylakezdés bizonytalanságán át, egészen a következő nagy szakmai cél elérésig.Képzések, előadások, projektekElőadásokat tarthatsz rendszeresen megrendezésre kerülő rendezvényeinken, képzéseinken, és részt vehetsz a jogi piac megreformálására indított projektjeinkben.Adat &
TechnológiaMunkánk középpontjában az adatbázisunk áll. A technológia segít abban, hogy ebből a legtöbbet hozzuk ki, recruiter kollégáink pedig abban, hogy ne feledjük:
nem számokkal dolgozunk, hanem emberekkel.Változatos feladatok:
Nincs két egyforma nap. Amellett, hogy munkád fő fókuszában a jogi álláskeresők elhelyezése áll, számos más területen próbálhatod ki magad, legyen szó akár egy önálló karrier témájú előadásról a legnagyobb rendezvényünkön, a Legal Festen, akárCV tippek megosztásáról pár joghallgató számára.Rugalmas munkavégzési idő:
Nem az számít, hogy mikor érsz be, és mikor távozol, a lényeg, hogy számíthassunk egymásra. Próbaidő után heti 1 nap home office-t biztosítunk, de ebben sem vagyunk szigorúak.Iroda a belváros szívében:
Könnyen megközelíthető lakásirodánkban otthon érezheted magad, ráadásul a Deák Ferenc tértől mindössze 5 percre található, így akárhol is laksz, biztosan gyorsan beérsz majd.Jófej, összetartó közösség:
Hiszünk abban, hogy egy összetartó, jó hangulatú csapat nemcsak a mindennapjainkat dobja fel, hanem a munkánk minőségére is kihatással van, ezért rendszeresen szerzvezünk csapatépítőket, ahol még jobban megismerhetjük egymást.Kit keresünk?Aki "
People person"
Ha szeretsz emberekkel beszélgetni, és nekik segíteni, téged keresünk.Aki szereti a pörgést:
Sok partnerrel és munkavállalóval tartjuk a kapcsolatot, szóval ha üresjáratot keresel, ne hozzánk válts jegyet.Aki nem ijed meg a problémáktól:
Minden jogász egy külön személyiség, más és más célokkal. Ezért igazi kihívás a problémáikban segíteni nekik.Aki proaktív:
Tele vagy ötletekkel? Szuper! A folyamatos megújulásban hiszünk, így mindig keressük az új lehetőségeket a munkánkban.Jogi területen szerzett tapasztalat.