Legal Recruiter @ Arsboni Kft.

Arsboni kft. - Budapest
új ajánlat (28/04/2024)

munkaköri leírás

Kit keresünk?

  • Aki "
    People person"
    Ha szeretsz emberekkel beszélgetni, és nekik segíteni, téged keresünk.

  • Aki szereti a pörgést:
    Sok partnerrel és munkavállalóval tartjuk a kapcsolatot, szóval ha üresjáratot keresel, ne hozzánk válts jegyet.

  • Aki nem ijed meg a problémáktól:
    Minden jogász egy külön személyiség, más és más célokkal. Ezért igazi kihívás a problémáikban segíteni nekik.

  • Aki proaktív:
    Tele vagy ötletekkel? Szuper! A folyamatos megújulásban hiszünk, így mindig keressük az új lehetőségeket a munkánkban.

Előny:
Jogi területen szerzett tapasztalat.

Veled összekötjük a jogászokat a jogi munkáltatókkal!

Innovatív megoldásokkal segítjük jogászok álommunkahelyeinek megtalálását, az adat&
Technológia azonban nem elég, Rád is szükségünk van!

,[Elsődleges feladatod recruitment folyamataink támogatása lesz. Partnereinknek segítünk beazonosítani, mire van szükségük, majd egyedülállóan titkos toborzási megoldásainkkal összekötjük őket a hozzájuk passzoló jogászokkal. Érdekel a titkunk? Eláruljuk:
a hosszútávú, bizalomra épülő együttműködésekben hiszünk, ezt tartjuk szem előtt munkánk során., Az Arsboni nem csupán egy fejvadász cég. Személyre szabott karrier-tanácsadással segítjük a jogászokat az első CV összerakásától, támogatjuk őket a páylakezdés bizonytalanságán át, egészen a következő nagy szakmai cél elérésig., Előadásokat tarthatsz rendszeresen megrendezésre kerülő rendezvényeinken, képzéseinken, és részt vehetsz a jogi piac megreformálására indított projektjeinkben., Munkánk középpontjában az adatbázisunk áll. A technológia segít abban, hogy ebből a legtöbbet hozzuk ki, recruiter kollégáink pedig abban, hogy ne feledjük:
nem számokkal dolgozunk, hanem emberekkel.] Requirements:
Additionally:
Training budget, Flat structure, Small teams, Free coffee, Free snacks, Mobile phone, In-house trainings, Startup atmosphere, No dress code.