Kontrolling Szakértő

Mvm informatika zrt. - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Kontrolling tervezési, beszámolási feladatok ellátása
Önköltség számítás, szolgáltatás árazás
Árbevétel tervezés, várhatózás
Konszolidációs egyeztetések
Részvétel a Társaság stratégiai projektjeiben, projekt kontrolling
Rendszeres és ad hoc jellegű kimutatások és elemzések készítése
Támogató rendszerek törzsadatainak kezelése, allokációk beállítása
Tervszámok nyomon követés, terv-tény eltérések elemzése
Riporting rendszer fejlesztése
Könyvelés támogatása, részvétel a pénzügyi zárásban
Együttműködés a cégcsoport társszervezeteivel, hatóságokkalstabil tőkeháttér
Versenyképes bérezés, juttatáscsomag
Változatos feladatok
Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
Az egyéni eredmények megfelelő elismerésefelsőfokú gazdasági végzettség
Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
Feladatorientált, önálló munkavégzés, proaktivitás
Magabiztos számviteli tudás
MS Excel magabiztos ismerete
Vállalatirányítási rendszerek használatában szerzett gyakorlat
Elhivatott, lendületes személyiség
Terhelhetőség, rugalmasság
Kiemelkedő elemzői készségek, rendszerszemlélet
Jó kommunikációs és problémamegoldó készségSAP ERP, SRM, TM1, SAP BW ismeretek
Informatikai profilú cégnél szerzett szakmai tapasztalat
MS Access, SQL felhasználói szintű ismerete
IFRS mérlegképes könyvelői végzettség
Angol nyelvismeret