Senior Kontrolling Szakértő

Mvm ovit zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Az irányadó stratégiákkal összhangban elkészíti a cég éves és középtávú terveit
Rendszeresen összehasonlítja az időszaki teljesítményeket az elfogadott tervekben foglaltakkal, az eltérésekről kimutatásokat és azokról összefoglaló elemzéseket készít
Részt vesz a vállalat kontrolling tevékenységével kapcsolatos irányelvek, szabályzatok kidolgozásában a szakmai területekkel együttműködve
Ellátja az időszaki és éves könyvviteli zárásokhoz szükséges kontrolling feladatokat. Elkészíti a havi és éves beszámolóhoz kapcsolódó elemzéseket, működteti a tervezési és vezetői információs rendszereket SAP és IBM Cognos TM1 rendszerek
Karbantartja a tervezési és beszámolási rendszereket SAP költség- és eredményelszámolási ciklusok, tarifák és statisztikai mutatószámok, költségelszámolási objektumok,elemzéseket állít össze, beruházásokhoz gazdaságossági számításokat készít
Rendszeres és eseti adatszolgáltatásokat teljesít a tulajdonosok és a hatóságok számára. Elkészíti az éves zárást követően a transzferár dokumentációkat
A vállalat vezetését tanácsadóként, elemzőként támogatja;
a vállalat gazdálkodásában szakértői, elemzői feladatokat lát el a döntés előkészítések megalapozottsága érdekében
Kapcsolatot tart és együttműködik a kontrolling szakterület feladatait érintő szakmai kérdésekben a társaság többi szakterületének munkatársaivalNövekvő vállalatcsoport, stabil munkahely, családias környezet
13. havi fizetés
Éves bónusz teljesítményértékelés alapján
Cafeteria
Egészségügyi szolgáltatások
Nyugdíjpénztári és egészségpénztári támogatás
Kedvezményes üdülési lehetőségek
Vállalati tanulási, fejlődési lehetőségek tréningek, konferenciák és szabadidős rendezvényekFelsőfokú szakirányú végzettség
7+ év hasonló területen szerzett tapasztalat
Magabiztos Excel és Word ismeret
Analitikus gondolkodás, monotónia- és stressztűrés
Leendő kollégánk önálló munkavégzésre képes, megoldásorientált, együttműködő személyiségSAP ERP, MM, TM1 ismeret