Kontrolling Szakértő

Mol nyrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Szeretnél részese lenni a MOL egyik új épülő szegmensének kialakításában?
Szeretnél részt venni Magyarország hulladékgazdálkodásának transzformálásában?
Szeretnél egy dinamikus, profi csapatban dolgozni?
Akkor KÖZTÜNK a helyed!
A MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. az alábbi pozícióba keres új kollégát:
Kontrolling szakértő
Feladatok és felelősségek:
Stratégiai és üzleti tervek, előrejelzések valamint rendszeres és ad hoc jellegű riportok elkészítése
Üzleti projekteket támogatása elemzésekkel és döntéselőkészítő anyagokkal
Elemzések készítése a külső és belső megrendelők igényei szerint
Adott üzleti területhez tartozó beruházási projektek pénzügyi követése
Kijelölt üzleti projekteken való részvétel, azokban a pénzügyi feladatok összefogása
Folyamatok fejlesztésében és a riportok digitalizációjában való támogatás
Havi könyvelések ellenőrzése vezetői számvitel szempontjából
Amit kérünk Tőled:
Egyetemi/főiskolai diploma pénzügyi vagy közgazdasági területen
Minimum 3 év szakmai tapasztalat kontrolling területen
Rendszer és folyamatközpontú szemlélet
Kimagasló analitikai és probléma megoldó képesség
Minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
Miért csatlakozz hozzánk?
Magas színvonalú, alkotó, komplex munka egy profi csapat tagjaként
Versenyképes juttatási csomag
Fejlődési lehetőségek külső-belső képzéseken keresztül
Munkavégzés helye:
Budapest