Számviteli És Kontrolling Szakértő

Karrier hungária - Budapest
új ajánlat (29/05/2024)

munkaköri leírás

Fullfilment szolgáltatásokat nyújtó, rendkívül gyorsan növekvő partnerünk csapatába keresünk most Számviteli és Kontrolling Szakértőt. Ha Te egy pörgős, start-up hangulatú helyen szeretnél dolgozni egy komplex, felelősségteljes pozícióban, és van már legalább 3 év kontrollingban szerzett tapasztalatod magabiztos számviteli ismeretekkel, jelentkezz!
Feladatok:
Folyamatos kapcsolattartás a könyvelőkkel, könyvelők munkájának rendszeres ellenőrzése
A számviteli folyamatok megszervezése, irányítása
Analitikák, kimutatások, riportok és elemzések készítése a vezetői döntések támogatására
Pénzügyi eredményesség ellenőrzését támogató riportok, terv-tény elemzések készítése
Pénzügyi tervezési és modellezés
Folyamatfejlesztés
Éves könyvvizsgálat szakmai támogatása, audit support
Elvárások:
3+ év kontrolling tapasztalat
Aktív, naprakész számviteli ismeretek
Gazdasági felsőfokú végzettség
Analitikus gondolkodás, elemző szemlélet
Magabiztos Excel tudás
Középszintű angol nyelvtudás
Előny:
Mérlegképes könyvelői végzettség
Logisztikai és/vagy Informatikai ismeretek
Amit ajánlunk:
Hibrid munkavégzés
Komplex, felelősségteljes feladatok