Kontroller-Vállalati Riportok

Rheinmetall - Zalaegerszeg
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Kontrolling kiértékelések nyilvántartása, és határidőre történő elkészülésük biztosítása.A riporting rendszer kialakításában és annak továbbfejlesztésében történő aktív közreműködés.A tervezéssel és forecastokkal kapcsolatos beszámolók elkészítése.Terv-Tény összehasonlítások elvégzése, az eltérésel okainak feltárása, dokumentálása az érintett részlegekkel együttműködve.Felelős a lokális menedzsment és a cégcsoport központi osztálya felé történő információszolgáltatásért.A középtávú mérleg és likviditás tervezésében való közreműködés.A havi pénzügyi zárás tevékenységének támogatása.A beruházások tervezésének és megvalósulásának nyomonkövetése.A külső és belső auditokban és azok előkészítésében való közreműködés.WHAT QUALIFICATIONS YOU SHOULD HAVEKontrolling területen szerzett min. 2-3 éves tapasztalatRiporting területen szerzett tapasztalat előnyMagabiztos MS-Office ismeret, kiváló Excel és Powerpoint ismeretSAP / Power BI és hasonló ismerete előnyt jelentJó angol és magyar nyelvtudás írásban és szóban, a német nyelv ismerete előnyt jelentAnalitikus gondolkodásmódÖnálló munkavégzésJó kommunikációs készségCsapatmunkára való képességWHAT WE OFFER YOUVersenyképes kompenzációs csomagKreatív és dinamikus munkakörnyezetRugalmas munkaidő modellekMunka és a magánélet egyensúlyának biztosításaInnovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéértCONTACT INFORMATIONContact Person:
Marcel LappeFor questions regarding your application, please use the contact form.