Senior Pénzügyi Elemző

Biggeorge property zrt. - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Részvétel az üzleti tervezési folyamatban;
Negyedéves és havi riportok összeállítása, terv-tény visszamérések, elemzések;
Az üzleti döntések támogatása egyedi elemzésekkel, javaslatokkal, átfogó probléma megoldási alternatívákkal;
Projekt költségvetések hátralévő keretének nyomon követése, egyeztetések a műszaki kontrollerrel;
A könyvelés és a projektalapú nyilvántartások összevetése, eltérések kezelése;
A különböző üzleti területek számára pénzügyi input adatok szolgáltatása, együttműködés a tervezési fázisban;
Pénzügyi oldalról a beruházás-gazdaságossági számítások elkészítésében való közreműködés, ellenőrzés;
A cégcsoport riportolásifolyamatainak automatizálása, folyamatok-és rendszerek /pl. Vállalatirányítási rendszer/ kialakításának, bevezetésének támogatása;
Kontrolling folyamatok, meglévő táblázatok fejlesztése, automatizálása;
Részvétel a cégcsoport tőkepiaci jelenlétével kapcsolatos feladatok elvégzésében és az éves beszámoló összeállításában Budapesti Értéktőzsde Xtend platformja, zöld kötvény, alapkezelés;
IFRS konszolidált beszámoló összeállításának támogatása.Komplex juttatási csomagra:
cafetéria, teljesítménybónusz, egészségbiztosítás, gyümölcsnapPróbaidő után home office lehetőségreStabil vállalati háttérre és jövőképreCsaládias hangulatú, összetartó csapattal várunk, melyet közös programokkal erősítünk:
téli-nyári csapatépítőkkel, évzáró gálávalKözgazdasági vagy pénzügyi felsőfokú végzettséggel;
Analitikus szemléletmóddal, a komplex folyamatok átlátásának, megértésének képességével;
5 év tapasztalattal hasonló munkakörben;
Nagyon erős Excel ismereted van, összetett függvények, kimutatások ismerete elvárt esetleg a VBA sem idegen számodra;
Proaktív és hatékony vagy, az aktuális feladat megoldásán túl képes vagy előre gondolkodni.Aktívan használt angol nyelvtudás;
IFRS és konszolidációs területen szerzett tapasztalat;
Integrált vállalatirányítási rendszer bevezetésével kapcsolatban szerzett tapasztalat;